Acer ruošia nebrangų planšetinį kompiuterį su Windows 8


Tuo metu, kai visi krikščionys švenčia, kompanija Acer ir toliau aktyviai šturmuoja teminius naujienų puslapius su savo pranešimais apie nebrangų planšetinį kompiuterį su operacine sistema Android. Turimais duomenimis, planšetė gaus 7“ įstrižainės 1024x x 600 taškų raiškos ekraną ir MediaTek procesorių.

Planšetinis kompiuterisi Acer iconia W510 su Windows 8

Planšetinis kompiuterisi Acer iconia W510 su Windows 8

Nemažai dėmesio taivaniečių kompanijai skyrė ir The Wall Street Journal, kuris, nurodydamas savus anoniminius šaltinius, pranešė, jog kitame ketvirtyje (t.y. 2013 m. pradžioje) Acer ketina išleisti nebrangų 7“ planšetinį kompiuterį Iconia B1, kuris kainuos apie $100 (~ 265 lt). Tikimasi, jog šis mobilus įrenginys bus platinamas išskirtinai besivystančiose rinkose, taigi galima tikėtis, kad Lietuva turi žymiai didesnius šansus gauti naujieną, nei JAV. Antra vertus, didžiausias klausimas yra planšetės kaina, už kurią mums galėtų pasiūlyti vietos mažmeniniai.

Lygiagrečiai tas pats šaltinis patvirtina informaciją ir apie kompanijos Acer ketinimus išleisti labiau prieinamą savo kaina planšetinį kompiuterį su Intel procesoriumi ir operacine sistema Windows 8. Matyt, palyginimas daromas su Iconia W510, kurio bazinė modifikacija kainuoja $499 (~ 1325 lt). Akivaizdu, kad kainos kartelės mažėjimas leistų greičiau išpopuliarėti Windows 8 planšetiniams kompiuteriams, kadangi būtent aukšta kaina (kartu ir nedidelis autonominio darbo laikas) išlieka pagrindiniais tokių planšetinių kompiuterių trūkumais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos