Acer: nešiojamų kompiuterių ateitis – modeliai su sensoriniais ekranais


Taivaniečių kompanijos Acer prezidento Jim Wong manymu, nešiojamų kompiuterių rinkoje greitu metu turėtų pradėti dominuoti modeliai su sensoriniais ekranais. Antra vertus, tas pats Jim Wong teigia, kad operacinė sistema Windows 8, kuri ir turėtų leisti pilnai išnaudoti tokį potencialą, išpopuliarės dar negreitai.

Acer_Aspire_S7_touch-screen

Nešiojamas kompiuteris Acer Aspire S7 su sensoriniu ekranu

Acer vadovo teigimu, jo kompanija atliko tyrimą, kuris parodė, kad padirbėję su sensoriniu ekranu vos 20 minučių, vartotojai teigia, kad tos sąveikos su kompiuteriu būdas yra patogiausias. Aišku, Jim Wong surado laiko keletui žodžių ir apie Apple, pripažindamas ją lydere daugelyje sferų, kad ir toje pačioje Retina ekranų srityje. Vis tik Acer vadovas mano, kad Apple vadovybės rodomas sensorinių ekranų ignoravimas jos asmeniniuose kompiuteriuose yra rimta klaida.

Galima priminti, kad 2010 m. Steve Jobs paviešino Apple darytus apklausos rezultatus ir konstatavo, kad vartotojai nelinkę priimti sensorinių ekranų stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose. Kaip matome, Acer ir Apple nuomonės yra kardinaliai priešingos, o kas teisus, parodys tik laikas.

Apie operacinę sistemą Windows 8 kompanijos Acer prezidentas pasakė taip: tokios inovatyvios programinės platformos įsisavinimui vartotojams reikės šiek tiek laiko, taigi sparčios plėtros tikėtis nereikėtų. Bent jau tokios nuomonės laikosi Jim Wong, kalbėdamas apie Windows 8 populiarumą tarp namų vartotojų. Savo ruožtu, kompanijoms jis rekomenduoja būti nusiteikusioms progresyviau ir nebijoti kartais iš pirmo žvilgsnio rizikingų projektų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos