ACME “Peanut mouse” gavo prestižinį “iF product design award 2013“ apdovanojimą


Lietuviško kapitalo kompanija „ACME Europe“ gavo prestižinį “iF product design award 2013“ apdovanojimą už bevielę įkraunamą pelę ACME “Peanut mouse”. Tai didžiausias kasmetinis Europos dizaino konkursas vykstantis Vokietijoje nuo 1953 m. Apdovanojimas jau spėjo tapti išskirtinio dizaino patvirtinimo ženklu bei standartine produkto kokybės gaire, pripažinta gamintojų ir dizainerių, žiniasklaidos ir klientų. Konkurso metu apdovanojimai skiriami už geriausius darbus trijose kategorijose: gaminio dizainas, komunikacijos dizainas ir pakuotės dizainas.

Šios pelės forma primena žemės riešutą. Dėl simetriškos formos ACME “Peanut mouse“ turi ypatingą funkcinį išskirtinumą – su ja vienodai patogu dirbti ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams. Originalaus dizaino pelėje integruota ličio polimerų baterija, įkraunama nuo kompiuterio USB laidu. Pilnam pakrovimui užtenka vos poros valandų, o pakrauta pelė nepertraukiamai gali dirbti ištisą mėnesį. Net ir krovimo metu su pele galima dirbti kaip laidine pele.

„Konkurso komisiją sudaro garsiausi pasaulio dizaineriai, tad džiaugiamės žinodami, jog mūsų produktas išrinktas vienu geriausių iš 3,011 dalyvavusių. Šis tarptautinis pripažinimas liudija ACME UNIQUE produktų linijai priklausančių įrenginių dizaino ir technologijų meistriškumą“, – sako „ACME Europe” generalinis direktorius Paulius Paršeliūnas.

Kiekvienais metais šių prestižinių apdovanojimų laimėtojai yra atrenkami iš išskirtiniu dizainu pasižyminčių gaminių. Atrenkant gaminio dizaino apdovanojimo laimėtojus vertinami tokie gaminio aspektai kaip dizaino kokybė, funkcionalumas, novatoriškumo laipsnis, naudojimo paprastumas ir poveikis aplinkai.

„Nors tai pirmasis ACME laimėtas „iF design awards“ apdovanojimas, tačiau esame tikri, jog nepaskutinis – mūsų dizaineriai jau baiginėja kitus kompiuterių aksesuarus, kuriuos pristatysime vasarą“, – sako „ACME Europe” produktų vystymo direktorius Ignas Rumbutis.

ACME „Peanut mouse“ šių metų rudenį taip pat buvo įvertinta net dviem „Plus X Award“ konkurso apdovanojimais – „Design“ ir „Easy of use“ kategorijose. Šių metų pavasarį originali pelė taip pat tapo vienu iš Lietuvos dizaino prizo “GERAS DIZAINAS” nugalėtojų.

Pasaulinio pripažinimo sulaukusi bevielė įkraunama pelė priklauso ACME UNIQUE produktų linijai, pasižyminčiai naujausiais technologiniais sprendimais ir unikaliu novatorišku dizainu. Daugiau informacijos apie įrenginį galima rasti www.peanutmouse.eu.

DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

5 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  Kažkokia tragedija – Apple Mighty Mouse pigus ripoffas ir dar Acme kokybė. Tobulas pasirinkimas, jei ieškote dovanos slapta nekenčiamam žmogui.

  • Samis parašė:

   Tikras tu Lietuviškas RUNKELIS.

   Pats nieko nesugemi ir kitus mešlu teplioji.

   Fui

 2. Remigijus parašė:

  Smagu, kad lietuviai „kuria“ KAŽKĄ, bet čia kaip ir buvo paminėta, tai panašu į Apple Mighty Mouse. Bet ką galiu pasakyti, aš realybėje čiupinėjau šią pelytę, tai ji net baisesnė, nei šioje nuotraukoje. PEACE.

 3. nez parašė:

  Nesamone, kaip ir tos apple peles.

 4. runkelis parašė:

  Neverta pirkti. Taip ir nepradejo veikti ka tik nusipirkus. Kita diena teko grazinti i parde, kurioje pirkau. Nes ijungimo / isjungimo mygtukas gliucina. Gal ir gavo apdovanojima del dizaino, bet forma neergonomiska. Prie rankos nelimpa. Laikant pele, nykstys automatiskai spaudzia kairiji pelytes klavisa. 10balej sistemoj duociau 3-4


Kitos kategorijos naujienos