Activision nenori kurti filmo Call of Duty motyvais


Ne paslaptis, kad paskutiniu metu žaidimų industrija vis dažniau bendradarbiauja su kinematografais. Vienos kompanijos bando kuri pilnametražius filmus, remiantis savo populiarių projektų serijomis (taip nutiko su Assassin’s Creed, Splinter Cell, Need for Speed ir netgi Angry Birds), kiti kūrėjai sukurpia netgi ištisus serialus (Halo 4: Forward Unto Dawn, Mortal Kombat: Legacy ir kiti).

call-of-duty-movie

Galėjo pasirodyti, kad pardavimų rekordus mušanti Call of Duty serija būtinai atsiras didžiuosiuose kinoteatrų ekranuose. Tačiau šaukštą deguto į tokių spėlionių statinę įdėjo kompanijos Activision vykdomasis direktorius Bobby Kotick. Jis mano, kad žaidimų ekranizacija – ne visuomet gera idėja. Išleidus sėkmingą filmą, iš tikrųjų galima gauti solidų pelną, kartu praplėsti žaidimo serijos auditoriją. Iš kitos pusės, gera adaptacija – labai retas dalykas. „Žaidimų motyvais kuriami filmai labai retai patinka ištikimiems fanatams. Todėl filmai gali tik pakenkti prekiniam ženklui“, – mano B. Kotick.

Ir sunku su tokia nuomone nesutikti, ypač atsižvelgiant į tai, kad žaidimų gerų ekranizacijų skaičių galima išvardinti, pasitelkus tik vienos rankos pirštus, mano ekspertai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos