Amazon vartotojui pristatė vogtą iPhone


Reikia pripažinti, kad Apple produkcija patinka ne kiekvienam, tačiau mažai kas atsisakytų priimti artimųjų dovanojamą išmanųjį telefoną iPhone. Štai vienas amerikietis nusprendė Kalėdų proga savo mamai padovanoti firminį Apple telefoną. Aiškų, moteris labai apsidžiaugė tokia dovana, tačiau buvo labai nustebinta, kai mobiliojo ryšio operatorius atsisakė aktyvuoti telefoną. Pasirodė, minėtas iPhone pateko į vogtų sąrašą.

iPhone-5-unboxed

Norėdamas sutaupyti, dovaną amerikietis pirko iš remontuotų daiktų sandėlio. Vėliau pasirodė, kad minėto iPhone identifikacinis IMEI kodas įtrauktas į vogtų įrenginių duomenų bazę, taigi operatoriui atsisakius jį prijungti prie savo tinklo, naudos iš jo buvo tikrai mažai. Kompanijai Amazon beliko tik priimti išmanųjį telefoną atgal, pardavėjas greitai pripažino savo kaltę ir pareiškė, kad pasiruošęs grąžinti sumokėtus pinigus. Tiesa, ne visai aišku, kaip tokia klaida apskritai galėjo įvykti – juk sunku patikėti, kad Amazon turi vogtų daiktų sandėlį.

Kaip žurnalistai susisiekė su Amazon atstovais, šie pripažino, kad toks nemalonus įvykis buvo, tačiau incidento priežasčių paaiškinti negalėjo. El. prekybos gigantas tiesiog pasiteisino, kad šiuo metu yra labai apkrauti dėl šventinių išpardavimų sezono. Reikia tikėtis, kad oficialaus ir motyvuoto atsakymo sulauksime vėliau, kai šventės baigsis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos