AMD vadovas sieks kuo didesnės technologinių procesų optimizacijos


Dar skelbdamas kompanijos III ketvirčio finansinius rezultatus, AMD vadovas Rory Read pranešė apie restruktūrizacijos planus, kurie numato pagaliau išvesti kompaniją iš nuostolius patiriančio gamintojo padėties į uždirbančio pelną (arba bent jau nuostolių nepatiriančio) statusą. Teigiama, kad kompanijai teks gana smarkiai sumažinti išlaidas bei optimizuoti verslo procesus, kad galėtų toliau vykdyti savo veiklą. 15% personalo atleidimas, sutarties su kontraktiniu gamintoju Globalfoundries peržiūrėjimas, nekilnojamo turto pardavimas – tai tik maža dalis veiksmų, kurie nukreipti veiklos procesų optimizavimui.

AMD generalinis direktorius Rory Read

Vienoje iš lapkričio mėnesį vykusių konferencijų AMD generalinis direktorius, šaltinių teigimu, prisipažino, jog sieks kuo didesnio gaminamų produktų vienalytiškumo, kad šitaip būtų galima sumažinti laiko sąnaudas, susijusias su būtinybe testuoti sukurtus produktus. Prioritetu taps tie sprendimai, kurie bus gaminami dideliais kiekiais. Šiuo atveju sunku tikėtis, kad AMD iš karto pradės gaminti didžiulius kiekius hibridinių procesorių su ARM architektūros „implantais“, net jei bus imtasi ir unifikacijos kurso. Tokie planai būtų nelabai priimtini ir nedideliems AMD klientams, kurie užsako procesorius nedideliais kiekiais. Kadangi per artimiausius trejus metus AMD ketina padidinti integruojamose sistemose naudojamos produkcijos dalį, be dialogo su užsakovais procesorių kūrimo stadijoje AMD niekaip neišsivers.

Rory Read taip pat paaiškino, jog norėtų sumažinti technologinių procesų tipų, naudojamų kompanijos produktuose, įvairovę. Dabar jų yra net devyni, tuo tarpu idealiu atveju jų turėtų likti ne daugiau dviejų. Savo procesoriuose naudojamų „metalinių sluoksnių“  kiekį AMD taip pat norėtų sumažinti iki „vidutinės industrijoje“ reikšmės. Kur nuves visos šios optimizacijos, mes turėtų pajusti jau 2013 m.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos