Apie Sony Xperia skirtą Jelly Bean sužinosime gruodžio viduryje


Praėjusį mėnesį jau buvo pasirodžiusi informacija apie tai, kada kompanijos HTC ir Samsung planuoja atnaujinti savo išmaniuosius telefonus iki versijos Android 4.1 Jelly Bean. Pavyzdžiui, Samsung Galaxy S Advance atnaujinimą gaus 2013 m. sausio mėnesį, tuo tarpu daugelis HTC One X savininkų Android 4.1 skonį gali pajusti jau dabar.

Dabar tapo žinoma, kad Sony Mobile Communications taip pat ruošia Android Jelly Bean savo Xperia išmaniųjų telefonų serijai, o informaciją apie būsimus planus žada pateikti gruodžio mėnesio viduryje.

Tokiu būdu, jau greitu metu mes turėtume pamatyti grafiką, kaip ir kada šių metų išmanieji telefonai Sony Xperia atnaujinimą Android Jelly Bean. Deja, ar praėjusių metų modeliai gaus operacinės sistemos atnaujinimą, šiuo metu nežinoma (bent jau kompanijos Sony atstovai to oficialiai nepatvirtino). Šiuo metu žinoma, kad Sony Xperia T, Xperia TX ir Xperia V savo ilgai lauktą Android Jelly Bean gaus 2013 m. I ketvirčio viduryje, t.y. vasario mėnesį. Be to, Android atnaujinimą gaus ir tokie išmanieji telefonai, kaip Xperia S, Xperia acro S, Xperia ion, Xperia P, Xperia go ir Xperia J.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos