Apple ir toliau didina iPad mini ekranų užsakymus


Remiantis Taivano elektronikos komponentų gamintojų duomenimis, kuriuos paviešino resursas Digitimes, IV ketvirtyje kompanijos Apple 9“ ekranų, skirtų planšetiniams kompiuteriams iPad, užsakymai sumažėjo maždaug 20%. Savo ruožtu, iPad mini skirtų ekranų užsakymai ir toliau auga, kadangi šių įrenginių paklausa visame pasaulyje nuolat didėja.

Ekspertai taip pat pažymėjo, kad spalio mėnesį maždaug 75% visų iPad pardavimų teko modeliams iPad mini, tuo tarpu likę 25% – tai trečios ir ketvirtos kartos „didieji“ iPad. Tikimasi, kad 2013 m iPad mini dar smarkiau stums iš rinkos 9,7“ ekraną turinčius modelius.

Su tuo sutinka ir kompanijos Digitimes Research analitikai. Šie teigia, kad kitais metais 7“ ekranus turinčių planšetinių kompiuterių pardavimai sudarys 75,6 mln. vienetų, o tai bus 174% daugiau, nei prognozuojama šiais metais, o štai 9“ ekranus turinčių planšečių paklausa sumažės nuo 60,3 mln. iki 41,2 mln. vienetų. Tokiu būdu, galima kalbėti apie visiškai aiškų kanibalizacijos procesą Apple planšetinių kompiuterių asortimente bei visiškai realų kompanijos iš Kupertino pelno mažėjimą, kadangi iPad mini pasižymi bene mažiausia pelno marža iš visų Apple produktų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos