Apple svarsto galimybę naudoti IGZO ekranus


Vis labiau grimztanti į finansinį liūną japonų kompanija Sharp turi vieną gana vertingą aktyvą – vieną pažangiausių ekranų gamybos technologijų. Ja domisi tikrai labai daug mobilių įrenginių gamintojų, o kartu ir eilė konkurentų. Šaltinių teigimu, Sharp licencijų, susijusių su ekranų technologija IGZO, pirkėju neseniai tapo kompanija Innolux Corporation, kuri atitinkamą produkciją gamins savuose fabrikuose. Be to, prie IGZO ekranų gamintojų tarpo gali prisijungti ir kompanija AU Optronics (AUO).

sharp-igzo-presentation

Sharp jau gali pasiūlyti 6″ įstrižainės 2560 x 1600 raiškos IGZO ekranų. Tiesa, apie kiekius nutyli.

Visas šis judėjimas, kaip teigia taivaniečių komponentų gamintojai, skirtas tam, kad būtų patenkintas vienas didelis mobilių įrenginių rinkos žaidėjas – korporacija Apple. Pastaroji jau seniai domisi IGZO technologija, ir tik riboti tiekėjų gamybiniai pajėgumai trukdo įdiegti šiuos pažangius ekranus į išmaniuosius telefonus iPhone bei planšetinius kompiuterius iPad. Jei tik 2013 m. situacija pagerės, galima tikėtis, kad Apple išleis naujos kartos produkciją su IGZO ekranais.

Kartu puslapis DigiTimes praneša, kad Apple pilna ryžto plėtoti iMac mini gamybą JAV teritorijoje. Kaip ir žadėjo kompanijos vadovas Tim Cook, šiam tikslui bus skirta apie $100 mln. Kartu teigiama, kad Apple partnerė Foxconn dabar Jungtinėse Valstijose turi 15 gamyklų, o artimiausiu metu bus pradėtas didinti personalo skaičius. Kompanija Quanta Computer, kuris JAV turi dvi gamyklas, taip pat gali imtis aptarnauti Apple.

2012 m. Apple Mac mini gamyba išaugs apie 40%, tuo tarpu 2013 m. planuojamas maždaug 30% augimas iki 1,8 mln. vienetų. Nauji gamybiniai pajėgumai kompanijai Apple tikrai nemaišys, ypač kai gamyklos yra visai šalia pardavimų vietų.

Vienas komentaras

  1. TROJAN parašė:

    nera tokio iMac mini:))


Kitos kategorijos naujienos