Apple iPad 5 pasirodys 2013 m. kovo mėnesį?


Atnaujinto Apple planšetinio kompiuterio iPad 5 debiutas šių metų rudenį tapo tikru siurprizu ne tik vartotojams, tačiau ir ekspertams bei specializuotiems resursams, kurie renka bet kokią informaciją apie naujų Apple produktų premjeras. iPad 4 sugriovė kompanijos iš Kupertino tradiciją atnaujinti iPad tik vieną kartą per metus, tokiu būdu, nusiųsdama iPad 3 į poilsį jau po pusmečio su trupučiu po jo oficialaus rinkoje debiuto.

apple-new-ipad-03

Japonų puslapis Mac Otakara praneša, kad kitas 9,7“ ekraną turėsiantis iPad modernizacijai bus pasmerktas 2013 m. kovo mėnesį, tokiu būdu, visai tikėtina, kad Apple imsis laikytis pusės metų atnaujinimo ciklo. Iš minimų naujoko specifikacijų – tik sumažėjęs svoris ir korpuso storis. Akivaizdu, jog korpuso storio sumažėjimas susijęs su ekrano apšvietimo sistemos optimizacija.

Be to, anonsui ruošiamas ir antros kartos planšetė iPad mini, kuri gaus tą patį 7,9“ įstrižainės ekraną, tačiau Retina klasės 2048 x 1536 taškų raiškos ekraną, o taip pat Apple A6X procesorių, kuriam teks aptarnauti tokį ekraną. Tiesa, kompaktiškojo Apple planšetinio kompiuterio galimos debiuto datos nėra įvardijamos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos