Apple „nudžiugino“ bumerangais pavirstančiais iPhone 5


Metų pabaigoje nuolat padidėjantis šventiniai pardavimai neaplenkė ir Apple, kuris nuolat didina savo išmaniųjų telefonų iPhone 5 tiekimą, siekdama patenkinti nemažėjantį paklausos ažiotažą.

Antra vertus, Kalėdos nepraėjo ir be skandalingų siurprizų: nemažai pirkėjų ėmė skųstis, kad jų „obuolinis“ įrenginys nėra toks kietas, kaip turėtų būti. Išaiškėjo ne vienas atvejis, kai eksploatacijos metu iPhone 5 tiesiog išlinkdavo ir savo forma primindavo bumerangus. Ar tik nebus taip, kad anksčiau laiko susidūrėme su lanksčių telefonų prototipais?

iphone-5-bumerangas-01

Nuotraukose užfiksuoti Apple išmanieji telefonai nedalyvavo jokiuose mėtymų/lankstymų testuose – tiesiog kai kurie vartotojai pripratę savo mobilius įrenginius nešiotis galinėje kelnių kišenėje. Viso to, pasirodo, užtenka, kad iPhone 5 įgautų kitokią formą, nors su ankstesniais modeliais tokių triukų nepasitaikydavo. Tai iš dalies paaiškinama penktos kartos iPhone pailginta aliuminio korpuso forma, o taip pat vos 7,6 mm storiu.

Tokia dažna lankstaus iPhone 5 pasirodymo priežastimi turbūt galima laikyti tą faktą, kad pastarasis išmanusis telefonas pasiekia vis daugiau rinkų. Visai neseniai jis debiutavo Kinijoje, o būtent iš šios šalies ir pasigirsta vis daugiau skundų, susijusių su lankstaus korpuso problema. Apple atstovai kol kas oficialiai nieko neatsakė. Galbūt tai yra tiesiog brokuotus korpusus gavę  iPhone 5, o galbūt sulauksime tradicinio IT tautosakos dalimi virtusio Apple atsakymo, kad „tai yra normalu“. Galbūt tai yra užuomina, kad greitu laiku sulauksime naujo Apple patento, kuris aprašo „mažesniu nei 180 laipsnių kampu gebantį išsilenkti mobilaus įrenginio korpusą, kurio dėka viršutinė dalis atsiduria nuo vartotojo ausies atstumu, iki minimumo sumažinančio neigiamą spinduliavimo poveikį“.

iphone-5-bumerangas-02

iphone-5-bumerangas-03

10 komentarai (-ų)

 1. Rokas parašė:

  Naujas patentas firmai iš Kupertino.. 🙂

 2. Linas parašė:

  blet vis labiau norisi ta iphone 5 pasiimti kai tokiu navarotu turi..

 3. thermal parašė:

  vat jums ir istorijos pratęsimas apie australus, kur dykumoje dėl apple maps pasiklydo. pasirodo iš iphone bumerangą pasidarė ir pamedžiot nusprendė 😀 iphone tiesiog jau ne telefonas, o tikras šveicariško peiliuko analogas 🙂 tik dar skambint su juo galima, jei teisingai laikai, kad signalas nenutruktų

 4. Tomas parašė:

  Ir vel apple aplenke samsung. Pademonstarvo, kad ne tik ekranai. Bet ir telefonai gali lankstytis 😀

 5. Ooo parašė:

  Košmaras, prognozės, kad viskas kris kokybės prasme mirus SJ tikrai pildosi. O gaila…

 6. Insanity parašė:

  Lankstomas iPhone ?? Nu nu kas cia per prikolai su tuom apple..

 7. Nepatenkintas parašė:

  Apple produkcijos kokybė nieko nestebina.

  • Rokas parašė:

   Na pastaruoju metu gal ir ne, bet būtų toks prijomas, kai buvo gyvas SJ, tai tikrai stebintų..


Kitos kategorijos naujienos