Apple priims dalį atleistų Texas Instruments inžinierių


Tuo metu, kai situacija rinkoje sparčiai keičiasi, procesorių kūrėjai bando surasti tas nišas, kurios joms leidžia gauti pelno per artimiausius keletą metų. Ir jei vienos kompanijos priverstos atsikratyti dalies savo personalo, kiti gi su džiaugsmu priima į kvalifikuotus specialistus. Štai kiek anksčiau, siekdama sumažinti sąnaudas, kompanijos Freescale padalinys Izraelyje atsikratė dalies procesorių kūrėjų, kurie, anot šaltinių, galėjo „pamaitinti“ AMD mobilių mikroschemų ekspertais. Panašu, kad panašiai situacija klostosi ir Apple atžvilgiu.

Apple procesorių evoliucija turėtų paspartėti po injekcijos iš Texas Instruments pusės

Resursas The Next Web praneša, jog kompanija Apple per paskutines kelias savaites savo darbuotojų skaičių galėjo padidinti, priimdama į darbą „kelias dešimtis“ atleistų kompanijos Texas Instruments specialistų. Kaip žinia, ši kompanija prieš kurį laiką priėmė sprendimą atsisakyti OMAP klasės procesorių su ARM architektūra bei bevielių sąsajų kontrolerių kūrimo. Manoma, kad iš Texas Instruments mokslinių tyrimų padalinio, esančio Izraelyje, galėjo būti atleista apie 250 žmonių, o po kurio laiko kompanijos veikla šioje šalyje apskritai bus nutraukta – visus pasiliktus darbus perims amerikiečių specialistai.

Savo ruožtu, kompanija Apple, atvirkščiai, didina savo dalyvavimą Izraelio rinkoje – čia atidarytas vienintelis Apple aparatinės įrangos kūrimo centras už JAV ribų. Programinės įrangos kūrimu užsiima kompanijos iš Kupertino specialistai, išsibarstę po visą pasaulį – JAV, Kanadą, Prancūziją ir Vokietiją. Ar pavyks naujų specialistų įsigijimas paspartinti Apple procesorių su ARM architektūra evoliuciją, parodys tik laikas. Sėkmės atveju, tikėtina, išgirsime naujų gandų apie Apple ketinimus visuose savo produktuose (tame tarpe ir asmeniniuose kompiuteriuose) naudoti tik savo firminius procesorius, atsisakant dabar naudojamų Intel sprendimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos