Apple besivystančių šalių rinkoms ruošia biudžetinį iPhone?


Artėja metų pabaiga, o kompanija Apple jį pasitinka su neigiama savo akcijų kainos dinamika: pastarosios vien per paskutinę savaitę atpigo 10%. Kompanijos Jefferies analitikai, kurių komentarais remiasi Interneto portalas CNet, sumažino Apple akcijų augimo prognozes – dabar laukiama ne $900, bet $800 maksimumo. Antra vertus, kalbėdami apie būsimus kompanijos iš Kupertino planus ir produktus, analitikai pateikia daug įdomesnės informacijos.

Tikimasi, kad būsimas iPhone 5S bus pristatytas 2013 m. birželio mėnesį. Išmanusis telefonas gaus IGZO ekraną ir naują kamerą, padidintos talpos bateriją, taip pat NFC mikroschemą. Neatmetama galimybė, jog maksimali integruoto duomenų kaupiklio talpa sieks 128 GB. Taip pat bus pasiūlyta ne dviejų, tačiau šešių – aštuonių skirtingų spalvų korpusai.

Ekspertai mano, kad birželio – liepos mėnesį Apple viduje pagaliau subręs sprendimas išleisti išmanųjį telefoną, kuris užims $200-250 diapazoną. Galbūt iPad mini pardavimų rezultatai leis nuspręsti, ar buvo pergalinga kainų „humanizacijos“ strategija.

Šaltinis taip pat mini ir apie kelių iPhone 6 prototipų egzistavimą. Vienas iš jų turi 4.8” įstrižainės IGZO tipo Retina+ ekraną bei keturių branduolių procesorių Apple A7. Mygtukas „Home“ iš korpuso priekinės apatinės dalies turėtų dingti, tuo tarpu išmanųjį telefoną bus galima valdyti ir gestų pagalba. Tiesa, ar prototipas išgyvens iki serijinio produkto stadijos būtent tokioje būsenoje, spręsti tikrai per anksti.

Prognozuojama, kad kitų metų birželio mėnesį pasirodys ir penktos kartos iPad, kuris taip pat gaus IGZO ekraną. Jis leis dar labiau paploninti korpusą bei sumažinti bendrą planšetinio kompiuterio masę. Kitąmet didesnės raiškos ekraną gali gauti ir iPad mini, taip pat didesnį spalvinės gamos korpusų pasirinkimą. Akivaizdu, jog tai yra reveransas į moteriškosios auditorijos pusę, kuriai Apple planšetės turėtų patikti ne tik dėl kompaktiškų matmenų. Aišku, batelių ar suknelės bei planšetės spalvos neatitikimo problemą lengviau išspręsti su keičiamais dėklais, tačiau Apple sprendimas leis uždirbti būtent iš pačių planšetinių kompiuterių pardavimų.

Galiausiai šaltiniai žada, kad ilgai lauktas Apple televizorius turėtų pasirodyti jau 2013 m. rugsėjo arba spalio mėnesį. Neseniai rašėme, kad Apple vadovas Tim Cook neseniai išreiškė susidomėjimą TV technikos plėtra ir tobulinimu, tačiau konkretesnės informacijos neatskleidė. Aišku, tokios naujų Apple produktų sąsajos su kitų metų viduriu yra sąlyginės, kadangi dažniausiai Apple savo produktų prezentacijas rengia arčiau metų pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos