Apple užpatentavo SIM kortelės įdėjimo metodą


Korporacija Apple ir toliau pritraukia visuomenės dėmesį savo naujais patentais, kurie aprašo jos mobiliuose įrenginiuose naudojamas technologijas. Šį kartą JAV Patentų ir prekinių ženklų  oficialiai patvirtino, jog Apple intelektualinės nuosavybės portfelyje nuo šiol yra metodas, kuris leidžia specialaus laikiklio dėka įdėti SIM kortelę į jos išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių 3G palaikančias versijas.

Apple-SIM-Card-Connector-Patent

Apple atstovų teigimu, tokia konstrukcija neleidžia neteisingai įdėti SIM kortelės, o taip pat leidžia ją ne tik patikimai užfiksuoti, tačiau ir greitai ištraukti. Tiesa, žodis „greitai“ yra sąlyginis, kadangi reikalinga speciali sąvaržėlė (prieinama tarp firminių Apple aksesuarų) arba kitas plonas, aštrus daiktas.

Nors patente aprašomas tik micro-SIM standartas, tačiau metodas gali būti panaudotas ir su kitokio dydžio SIM kortelėms, įskaitant naująją nano-SIM, kuri patvirtinta dar 2012 metų vasarą. Reikia eilinį kartą pripažinti, kad Apple kišenėje atsirado dar vienas konkurentus galintis išgąsdinti instrumentas, kadangi analogiškas SIM kortelių lizdų konstrukcijas naudoja ir kiti mobilių įrenginių gamintojai.

Vienas komentaras

  1. Me parašė:

    Nu jo, ka cia man uzpatentavus..


Kitos kategorijos naujienos