Apple vėl domisi kompanijos AMD grafiniais sprendimais?


Nors korporacija Apple ir kelia labai griežtus reikalavimus savo tiekėjams, tačiau ji tikrai negali pasigirti santykių pastovumu su jais (išimtimi galima laikyti nebent strateginį partnerį Foxconn). Eiliniu tokių žodžių patvirtinimu tapo informacija apie atvirą vakansiją: kompanija iš Kupertino ieško aparatinės įrangos inžinieriaus, kuris turi patyrimo su AMD arba nVidia grafiniais sprendimais. Deja, kam tiksliai bus atiduotas prioritetas, šiuo metu neaišku.

apple-macbook-notebooks

Dabar Apple asmeniniams kompiuteriams savo grafinius procesorius tiekia kompanija nVidia. Abi pusės, matyt, yra patenkintos abipusiu bendradarbiavimu, todėl pastaroji naujiena neturėtų būti tiesioginiu įrodymu, kad Apple ketina vėl apsiginkluoti AMD grafiniais adapteriais. Antra vertus, Apple paskelbta žinia duoda tikrai daug peno visokiausio plauko spekuliacijoms.

Taigi tęsiant temą apie ieškomą specialistą, pastarasis, jei tik sugebės įtikinti Apple savo išskirtinumu, užsiims kompiuteriams iMac skirtų elektroninių sistemų kūrimu. Be savo žinių grafinių sprendimų srityje naujokas turės susigaudyti Intel mikroschemų rinkiniuose (čia Apple yra kategoriška, tad galima drąsiai sakyti, kad Intel procesorių nebus atsisakyta) bei DDR3 bei GDDR5 operatyvios atminties srityse. Reikia priminti, jog savo laiku Apple jau naudojo AMD vaizdo plokštes, tad viskas priklausys ne tik nuo to, ko norės kompanija iš Kupertino, tačiau ir ką pasiūlys kompanija iš Saniveilo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos