ArmA III debiutas atidedamas dar kartą


Mes galėjome pradėti žaisti taktinę šaudyklę ArmA III dar praėjusią vasarą, tačiau nepradėjome. O vakar sužinojome, kad ir šių metų pabaigoje, tiesą sakant, pažaisti taip pat nepavyks.

ArmA3-screen

Kariniai veiksmai atidedami – graikai konfiskavo visą amuniciją

Čekų studija Bohemia Interactive pranešė, kad perkelia projekto debiutą neribotam laikotarpiui, tuo tarpu dėl tikslios datos „bus apsispręsta tik 2013 m.“. „Papildomas laikas leis žaidimui atskleisti visą savo potencialą“, – raportavo projekto kūrėjai.

Kartu buvo pridurta, jog kompanija susidūrė su tam tikromis rimtomis kliūtimis, kurios įtakojo projekto kūrimo laikotarpį. Visų pirma, projekto vadovas Daniel Musil paliko kompaniją, motyvuodamas tai „naujų perspektyvų paieška“ (ar tik neišsigando būsimo kelionės į Graikiją?). Reikia manyti, kad nemažai įtakos turėjo ir dviejų kūrėjų areštas, kuriuos graikų valdžia apkaltino šnipinėjimu ir dabar grasina 20 metų „atostogomis“ belangėje. Visa tai „rimtai įtakojo komandos dvasinę būseną“.

Žaidimas, kuris bus skirtas tik PC platformai, nusiųs mus į graikų salas, kuriose NATO pajėgos bandys sustabdyti Irano puolimą. Dabar reikia suprasti, kad laukdami puolimo iš priekio, gavo graikišku peiliu į nugarą…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos