Aktorius Ashton Kutcher persikūnijo į Steve Jobsą


34 metų amžiaus amerikiečių aktorius Ashton Kutcher viešai pasirodė vieno iš Apple įkūrėjų Steve Jobs amplua. Kaip žinia, legendinis „obuolinės“ imperijos įkūrėjas iš šio pasaulio pasitraukė 2011 m. spalio 5 d. po ilgos ligos.

Ashton Kutcher persikūnijo į Steve Jobs jo improvizuotame biure

Biografinis filmas jOBS mums papasakos apie IT industrijos legendos gyvenimą. Ilgametražė kino juosta apims 30 metų laikotarpį – nuo 1971 m. iki 2000 m.: žiūrovai sužinos apie Steve Jobs darbą kompanijose NeXT, Pixar ir, žinoma, Apple.

Stilistams ir visažistams pavyko pasiekti tikrai stebinančio Ashton Kutcher panašumo su vienu iš Apple įkūrėjų. Aktorius užsiaugino barzdą ir pasidarė šukuoseną, kaip ir jaunasis Steve Jobs. Aišku, atitinkamai priderinta ir apranga: džinsai, balti marškinėliai, juoda džemperis… Puikiai prie viso to tinka Jobs‘iška eisena bei suspaustos lūpos.

Internete paviešintose nuotraukose Ashton Kutcher nufotografuotas kambaryje, kuris stilizuotas kaip 1981 metų Steve Jobs darbo kabinetas: fone matomas senas kompiuteris ir plakatas su gerai žinomu užrašu „Think Different“.

Priminsime, kad filmo „jOBS“ premjera įvyks sausio 27 d. uždarame amerikiečių nepriklausomo kino festivalyje Sundance Film Festival, kuris vyks Park City mieste (Jutos valstija, JAV).

Steve Jobs savo biure 1981 metais. O gal tai vis tik Ashton Kutcher?

Vienas komentaras

  1. Marco parašė:

    Na pažiūrėsim ką gerai sukurs mane domina kažkas tokio pavyzdžiui kaip buvo sukurtas „social network“ filmas apie facebook įkurėja.


Kitos kategorijos naujienos