Android ir iOS skirtas Gmail gavo eilę naujų funkcijų


Kompanija Google pranešė, jog išleido naujas aplikacijos Gmail versijas, kurios skirtos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, dirbantiems su Android ir iOS operacinėmis sistemomis.

Pirmiausia apie Android versiją. Nuo šiol Android 4.0 Ice Cream Sandwich savininkams prieinama automatinio mastelio keitimo funkcija, kai laiškas pats prisitaikys prie ekrano vaizdo dydžio pokyčių, taip pat greitasis archyvavimas ir pranešimų pašalinimas „Swype“ funkcijos dėka. Be to, ICS versijų vartotojai nuo šiol galės pasinaudoti nauja opcija fotografijoms ir vaizdo klipams prie laiškų pritvirtinti, gaus patogią prisegtukų peržiūros galimybę. iš kitų patobulinimų kūrėjai paminėjo padidintą aplikacijos darbo stabilumą ir produktyvumą.

Pokyčius taip pat turėtų pajusti ir Android 2.2 versijas turinčių įrenginių savininkai. Tarp naujovių minima nauja ikonų API, skirta programinės įrangos kūrėjams, taip pat padidėjęs aplikacijos produktyvumas.

iOS įrenginių savininkai naujoje GMail versijoje suras galimybę kurti daugiau nei vieno (iki penkių) vartotojo paskyrų. Be to, buvo perdarytas vartotojo sąsaja, kuri nuo šiol turėtų būti patogesnė naudoti. Atsirado pasufleravimai, įvedant paieškos užklausas, galimybė priimti kvietimus iš Google Calendar tiesiog pašto paskyroje, interaktyvi sąveika su Google+ įrašais ir t.t. Darbui su Gmail aplikacija reikalinga ne senesnė nei iOS 5.0 versija. Taip pat galima priminti, jog aplikacija optimizuota ir iPhone 5.

  • Atsisiųsti Gmail for Android iš Google Play: nuoroda
  • Atsisiųsti Gmail for iOS iš App Store: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastų nuorodų pagalba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos