Pirmoji oficiali RIM telefono su BlackBerry 10 nuotrauka


Pradėjo veikti kompanijos Research In Motion (RIM) interneto puslapis, kuris skirtas operacinei sistemai BlackBerry 10 bei jos pagrindu sukurtiems išmaniesiems telefonams. Šiuo metu jame šiek tiek sužinoti apie pirmuosius mobilius įrenginius su kompanijos nauja programine platforma. Priminsime, jog anksčiau apie naujus RIM telefonus buvo pasirodžiusi tik neoficiali informacija nutekintų telefonų nuotraukų ir kelių vaizdo klipų pavidalu.

rim-blackberry-10-smartphone-back

Oficialiame puslapyje pateikiamoje nuotraukoje matyti užtamsinta naujojo išmaniojo telefono nugarinė dalis, kurioje galima įžvelgti BlackBerry logotipą. Iš nuotraukos nesunku nuspręsti, kad nugarinė dalis bus tekstūruota. Anksčiau buvo skelbiama, kad  pirmasis išmanusis telefonas su BlackBerry 10 bus visiškai sensorinis, tačiau po kurio laiko paaiškėjo, jog bus išleistas ir įrenginys su firmine QWERTY klaviatūra. Kuris iš šių dviejų modelių yra pavaizduotas nuotraukoje, pasakyti sunku.

Kompanija RIM anksčiau jau buvo pranešusi, kad 2013 m. sausio 30 d. visame pasaulyje bus surengta keletas renginių, kuriuose bus pristatyta operacinė sistema BlackBerry 10 ir jos pagrindu sukurti įrenginiai. Tiesa, prekyboje jie turėtų pasirodyti kiek vėliau.

Taip pat siūlome pažiūrėti vaizdo klipą, kuriame RIM vadovas Thorsten Heins demonstruoja programinės įrangos kūrėjams išdalintus BB10 išmaniojo telefono prototipus bei ką gali naujos operacinės sistemos alpha versija:

P.S. Kol kompanija RIM dozuoja informaciją apie savo būsimus BB10 įrenginius ir publikuoja po vieną nuotrauką, kiti Interneto puslapiai nesikuklina ir paviešina viską, ką turi. Šį kartą pasistengė žurnalistai iš Vietnamo, kurie „nutekino“ tikrai detalias naujojo išmaniojo telefono su sensoriniu ekranu per visą priekinę dalį nuotraukas.

_MG_2216

_MG_2218

_MG_2224

_MG_2227

_MG_2229

_MG_2233

_MG_2234

_MG_2246

_MG_2251

4 komentarai (-ų)

 1. Sarunas parašė:

  Lauksim Apple ieskinio del iPhone 5 dizaino kopijavimo 😀

  • BigR parašė:

   Pirma mintis tokia pati kilo, kad jis labai jau primena appla 😀

 2. Karvė parašė:

  Labai įdomus sprendimas dėl dizaino 🙂 Čia gal ir tyčia jie taip – ima Samsung pavyzdį ir taip tikisi išsigelbėti. O teismai teismais – jie tęsiasi ilgai ir galutinių rezultatų dar nelabai buvo kur priimta. Kol priims, jau bus gerai pinigų uždirbta, galės arba susimokėti, arba pamodifikuoti išvaizdą, kaip ir Samsung, kad daro.

 3. Arvydas parašė:

  gražus dizainas, bet jie sugadins visą telefono žavesį įrašydami į ši gražuoli savo BB10 😀 įrašykit ten Android ir jis bus daug labiau geidžiamas 😀


Kitos kategorijos naujienos