Blender 2.65a: atnaujinta programos darbui su 3D grafika versija


Mus pasiekė dar vienas darbui su 3D grafika skirtos programos Blender atnaujinimas. Priminsime, jog kalbama apie nemokamą projektą su atviru išeities kodu, kuris platinamas, remiantis  GNU General Public License licencija.

Programa Blender sudaryta ne tik iš modeliavimo, animacijos ir renderingo priemonių, tačiau turi instrumentų vėlesniam vaizdo turinio apdorojimui, kai naudojami elementai, kuriuos galima naudoti interaktyvių žaidimų projektų kūrimui.

blender-screen

Blender palaiko formatus 3D Studio, AC3D, COLLADA, FBX Export, DXF, Wavefront OBJ, DEC Object File Format, DirectX, Lightwave, MD2, Motion Capture, Nendo, OpenFlight, PLY, Pro Engineer, Radiosity, Raw Triangle, Softimage, STL, TrueSpace, VideoScape, VRML, VRML97, X3D Extensible 3D, eksportavimą į xfig.

Kūrėjai praneša, kad nuo praėjusios oficialios versijos 2.65 pasirodymo ištaisyta apie keturias dešimtis klaidų (su pilnu sąrašu galima susipažinti, pasinaudojus šia nuoroda). Taigi jei aktyviai naudojate šį instrumentą savo darbe su trimate grafika, šis atnaujinimas tikrai primygtinai rekomenduojamas.

Priminsime, kad alaikomos operacinės sistemos Windows XP/Vista/7 (x86 ir x64 versijos), Linux (x86 ir x64 versijos), Mac OS X, FreeBSD.

  • Atsisiųsti Blender iš oficialaus kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos