Blizzard užregistravo naują prekinį ženklą


Kompanija Blizzard, kaip ir daugelis šios rinkos žaidėjų, niekada nemėgo atskleisti informacijos apie naujus žaidimus, ypač kai kalbama apie pradinę kūrimo stadiją. Vis tik kai kurie dalykai tampa viešais, kadangi jų nuslėpti praktiškai neįmanoma. Štai neseniai pasirodė informacija, kad kompanija užregistravo domeną, kuriame atsispindi naujo projekto pavadinimas – Project Blackstone.

Domeno pavadinimą „atkapstė“ resurso Fusible žurnalistai. Iš registratoriaus aprašymo galima matyti, kad tai yra kampanija Blizzard Entertainment (nors tiesiogiai kaip savininkas ji neminima). Priminsime, jog šių metų spalio mėnesį ta pati Blizzard užregistravo domeną Warcraftbattles.com, o kiek vėliau imtasi gana agresyvių priemonių, siekiant įsigyti domeną Heroesofwarcraft.com, kurio savininkas tiesiog buvo paduotas į teismą vietoj dažnai įprastų derybų dėl vardo išpirkimo. Aišku, kompanijos teisininkams geriau matyti, kaip galima pasiekti norimų tikslų.

Visi šie projektai kol kas priklauso neoficialių kategorijai, tuo tarpu iš kompanijos atstovų jau pripažintų, kad šie egzistuoja, galima prisiminti tik paslaptingąjį Titan. Kas tai per žaidimas ir kada galima tikėtis jo pasirodymo, Blizzard tai laiko paslaptyje. Tad artimiausiu metu telieka sulaukti 2013 m. kovo mėnesį pasirodysiančio strateginio žaidimo StarCraft 2 papildymo Heart of the Swarm, kuris bus skirtas PC ir Mac platformoms.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos