Spėkite, kas nutiko blondinei, kuri per Youtube pasigyrė apiplėšusi banką?


Socialiniai tinklai, tinklaraščiai, internetinės vaizdų tarnybos, „debesėliai“ – visa tai yra labai naudingi dalykai, be kurie negali gyventi milijonai žmonių. Ir vis tik kai kurie vartotojai užmiršta, kad per didelis viešumas naudingas ne visuomet.

Reikia tikėtis, šis amžiaus apiplėšimas jau pateko į "Kvailiausių nusikaltimų TOP10" ?

Reikia tikėtis, šis amžiaus apiplėšimas jau pateko į „Kvailiausių nusikaltimų TOP10“ ?

Akivaizdžiu pavyzdžiu galėtų būti kuriozinė istorija, kuri nutiko merginai svajonių šalies – amerikietei Hannah Sabata, kuri kažkokiu būdu sugebėjo apiplėšti banką, o vėliau per Youtube publikavo vaizdo klipą, kuriame pasigyrė savo sėkmingu projektu.

Mergina papasakojo savo virtualiems žiūrovams apie apiplėšimo detales, o tuo tik padėjo policijai padidinti jos nusikaltimo įkalčių bazę. Taigi mergina papasakojo, kaip „pavogė automobilį ir apiplėšė banką“. Ji taip pat pasidžiaugė tuo, kad dabar yra turtinga ir sugebės apmokėti mokslus koledže, tuo tarpu kitai dienai yra suplanavusi žygį į parduotuves.

Reikia pažymėti, kad visus savo prisipažinimus užrašė ant popieriaus lapų, kuriuos rodė prieš kamerą kartu su pinigais, rakteliais nuo automobilio ir… paketu su marihuana. Tyrimo metu buvo nustatyta, jog merginai pavyko pagrobti tik 6 tūkst. JAV dolerių, kuriuos ji ketino išleisti savo nuožiūra. Tačiau vargu, ar tai galės padaryti, kadangi gruodžio 26 d. įvyks teismo posėdis, kuriame ir bus nuspręsta, ar viešumą mėgstanti vagilė sės į kalėjimą.

3 komentarai (-ų)

  1. Nepatenkintas parašė:

    Tai jau vien iš nuotraukos viskas aišku – blondė. Kita vertus, kaip tokia kvaila kiaulė sugalvojo, kaip pagrobti pinigus…

  2. Linas parašė:

    nice :DD

  3. guru parašė:

    čia ji į kokį koledžą sugalvojo už 6k baksų eiti? čia Lietuvoj tokių kainų nėra. visiška blondinė


Kitos kategorijos naujienos