Braziliškasis IPHONE, pasirodo, dirba su Android


Brazilijos kompanijai Gradiente, kuri anonsavo savo išmanųjį telefoną Neo One, visai tikėtina, greitai teks aiškintis santykius teisme su korporacija Apple dėl galimai neteisėto prekinio ženklo iPhone naudojimo.

Kompanija Gradiente, šaltinių teigimu, Brazilijos teritorijoje gavo išskirtines teises į žodį „IPHONE“ dar 2008 metais – praėjus metams po to, kai pasirodė originalusis Apple iPhone. Vis tik galima spėti, kad „obuolinė imperija“ pasistengs panaikinti tokią išskirtinę brazilų teisę į minėtą prekinį ženklą, kadangi tai gali klaidinti vartotojus.

Gratiente-iphone-Android

Iš techninės pusės braziliškajam „Aifonui“ iki Apple išmaniojo telefono – kaip iki Mėnulio. Teigiama, kad iphone Neo One turi vieno branduolio 700 MHz procesorių, 3,7“ įstrižainės 480 x 320 taškų raiškos ekraną, 2 GB integruotą duomenų kaupiklį, 5 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje ir 0,3 MP raiškos priekyje, Wi-Fi ir Bluetooth modulius, GPS imtuvą, FM tiunerį. Deja, apie operatyvios atminties kiekį nepranešama.

Išmaniajame telefone iphone Neo One įdiegta operacinė sistema Android 2.3.4 Gingerbread (priminsime, kad ant nosies jau 2013-ieji), palaikomos kelios SIM kortelės. Mobilaus įrenginio matmenys sudaro 120 x 61 x 11,7 mm, svoris – 130 gramų. Orientacinė kaina – 290 JAV dolerių (~ 770 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos