Broadcom pristatė savo naują mobilų procesorių


Kompanija Broadcom pranešė, kad kuria naują SoC (System-on-Chip) mikroschemą, kuri bus skirta naudojimui pradinio lygmens išmaniuosiuose telefonuose.

Naujasis procesorius vadinsis BCM21664T, jame bus du skaičiavimų branduoliai su ARM Cortex-A9 architektūra, dirbsiantys 1,2 GHz taktiniu dažniu. Teigiama, jog platforma turės Wi-Fi ir Bluetooth modulius, taip pat palaikys GPS ir NFC technologiją. Įrenginiai su nauja Broadcom procesoriumi galės įrašyti vaizdinę medžiagą HD 720p formatu, o taip pat atkurti HD 1080p formatu užkoduotus vaizdus.

Gamintojo teigimu, Broadcom BCM21664T bus pirmas tokio tipo dviejų branduolių sprendimas, tiksiantis biudžetiniams išmaniesiems telefonams, kuris palaiko mobiliojo ryšio standartą HSPA+. Šiuo atveju duomenų perdavimo abonentui sparta sieks 21,1 Mbit/s, tuo tarpu išsiuntimo – 5,8 Mbit/s. Taip pat bus palaikomas darbas su dviem SIM kortelėmis.

Naujasis procesorius optimizuotas darbui su operacine sistema Android 4.2 Jelly Bean. Broadcom praneša, kad bandomosios šios SoC mikroschemos partijos jau tiekiamos kompanijos partneriams, tuo tarpu masinė išmaniųjų telefonų su BCM21664T gamyba suplanuota 2013 m. II ketvirtyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos