Amazon kreipėsi į Compal dėl trečios kartos Kindle Fire gamybos


Kad ir kaip daug tikėjosi kontraktiniai gamintojai iš milžiniškais tempais augančios planetinių kompiuterių rinkos, ši vis tik parodė savo nagus. Kompanija Compal Electronics yra puikus to pavyzdys: populiarėjančios planšetės sumažino nešiojamų kompiuterių užsakymų kiekius, tačiau atsiradusios vakansijos užpildyti tomis planšetėmis nepavyko. Deja, bet teko imtis skubių ir nepopuliarių priemonių – sumažinti personalo skaičių.

Antra vertus, skubios priemonės padėjo Compal išlošti šiek tiek laiko, kuris tapo jos sąjungininku. Resursas Digitimes, remdamasis kinų leidiniu Economic Daily News, praneša, kad ODM kompanija Compal gavo iš Amazon užsakymą gaminti trečios kartos Kindle Fire. Tiesa, iš pradžių tai turėtų būti tik testinė partija, ypač turint omenyje, jog praėjo vos geras ketvirtis, kai anonsuoti antros kartos Amazon planšetiniai kompiuteriai.

Kai kurių šaltinių teigimu, trečios kartos Kindle Fire gamybos apimtys kas ketvirtį sudarys 3 – 4 mln. vienetų, iš jų apie 30% gamins kompanija Compal. Likusi dalis teks kitam kontraktiniam gamintojui Quanta Computer. Dabar didžiausia intriga, matyt, lieka sužinoti, kokius procesorius Amazon pasirinks savo naujos kartos planšetėms, kadangi dabar naudojamos Texas Instruments SoC mikroschemos, apie kurių gamybos nutraukimą kompanija pareiškė lapkričio mėnesio viduryje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos