Tailande dramblys suvalgė kinų turistės iPhone


Fotografuoti gyvūnus teko ne vienam. Ypač nuo to sunku susilaikyti, jei tas gyvūnas yra retai matomas, o po ranka yra fotoaparatas arba bent jau telefonas su kamera. Vis tik ne veltui zoologijos soduose yra perspėjimai apie tai, jog kartais galima netekti savo daiktų, jei tik būsite neatsargūs.

Turbūt ne kartą matėte per televizorių, kokios vikrios gali būti beždžionės ir kaip greitai jos gali apšvarinti žmogų, jei tik šis užsižiopso ir nesaugoja savo daiktų. Šį kartą taip pasielgė Tailando zoologijos sode esantis dramblys, kuris ėmė ir suvalgė jam prieš pat straublį mojuotą kinų turistės išmanųjį telefoną iPhone.

Kas nutiko vėliau, geriau pamatyti pačiam, juo labiau, kad viskas intuityviai suprantama ir be kinų kalbos žinių. Belieka tik pridurti, kad kinų turistė praleido tikrai ne vieną valandą laukdama, kol jos brangusis iPhone sugrįš. Pabaiga kaip pasakose – laiminga, o kartu ir sukelianti nemažai juoko, ypač pamačius netikėtą iPhone savininkės reakciją, kai dramblio prižiūrėtojas pasiūlė kinei atsiimti jos išmanųjį telefoną.

5 komentarai (-ų)

 1. cha parašė:

  dabar to dramblio tikrai nepamirs 😀

 2. Linas parašė:

  …. :DD butu koki nokia 3310 prarijes tai stobal čia ne kvapo nebutu aprašyta 😀

 3. Nepatenkintas parašė:

  Bet keista, kad veikia. Turėjo nuo drėgmės užtrumpint. O tuo labiau, kad čia iPhone, kuris lūžta nuo bet ko.

 4. Tomas parašė:

  Tas jusu „grauztukas“ smarkiai pervertintas ! ! ! dabar liko tik vardas !!! O techninem galimybem jau atsilieka nuo kitu tos pacios klases mobilu.


Kitos kategorijos naujienos