FACEIT.LT linki visiems linksmų 2013-ųjų!


Ką gi, mielieji, štai ir atėjo tas metas, kai galima drąsiai jus visus pasveikinti su 2013-aisiais. Sveikiname iš anksto, kadangi susimatysime tik sausio  2 d., kai baigsis linksmybės, sugrįš sveikata, elektra, Internetas ir atsiras galimybė vėl prisėsti prie garsiai tarškančių klaviatūrų.

Norisi tikėti, kad ir jūs linksmai praleisite laiką tarp pasaulio pabaigą išgyvenusių 2012-ųjų ir visų smarkumų atriedančių 2013-ųjų (kaip viskas vyko, galėsite raportuoti komentaruose – būtinai perskaitysime).

Kas dar nežino, kur atšvęsti Naujuosius, mielai pasiūlysime nuvykti į Sidnėjų (Australija), kur gerai visiems pažįstama dainininkė Kylie Minogue surengs įspūdingą fejerverką. Žmonės kalba, kad fejerverkas bus nepaprastas: jame dalyvaus 1.5 mln. žmonių, kurie į savo išmaniuosius telefonus įdiegs specialią aplikaciją, ši reikiamu momentu privers telefonų ekranus sužybsėti tam tikra spalva, tokiu būdu, pamatysime nuostabų reginį. Jei kas negalės sudalyvauti, ne bėda – sakoma, kad viską bus transliuojama tiesiogiai, o „išmanusis fejerverkas“ įvyks neužilgo prieš Naujuosius metus Australijos laiku.

Taigi dar kartą sveikiname visus FACEIT.LT skaitytojus su Naujaisiais metais, linkime visko, ko tik galite panorėti – juk ne veltui sakoma, kad jei labai norėsi, visa tai tikrai turi išsipildyti.

new-year-2013-virus

5 komentarai (-ų)

 1. BigR parašė:

  Linkiu visiem turtingu 2013 metu ir kad pagaliau suzinotumem kas laimes- Apple ar Samsung 🙂

  • Nepatenkintas parašė:

   Esu įsitikinęs, kad laimės Google, o tu nusipirksi Android telefoną.

 2. Remigijus parašė:

  Su NAUJAIS METAIS!!!

 3. gediminas parašė:

  Su naujais ir jus. Tai va dabar pats laikas būtų ir tinklapio dizainą atnaujinti 😀


Kitos kategorijos naujienos


 • Liaudies išmintis sako, kad per Naujuosius metus kliūtumėte, griūtumėte ir verktumėte… Kliūtumėte už pinigų, griūtumėte į glėbį ir verktumėte iš laimės. Technologijų pasaulyje norėtųsi matyti kūrėjus, kliūnančius už problemų, tačiau […]

 • Galbūt naujiena nebus itin džiugi, tačiau nuolatiniams FACEIT.LT skaitytojams ši situacija jau pažįstama – atėjo laikas atostogoms. Kadangi puslapio redaktorius išvažiuoja atostogų, naujienų iki gruodžio mėnesio vidurio nebus. Tiesa, antradieniais […]

 • Šiuo metu vykdomi techniniai atnaujinimo darbai, todėl penktadienį galimi tam tikri puslapio veikimo nesklandumai – tam tikrą laiką FACEIT.LT gali būti nepasiekiamas, naujienų publikavimas taip pat bus sustabdytas. Iš anksto […]

 • Vasara – tai metas, kai nori pailsėti ne tik žmonės, bet ir FACEIT.LT „robotai“. Pastarieji nusprendė, kad reikia atostogų, kurios tęsis iki birželio pirmos savaitės pabaigos. Per tą laiką bus […]

 • „Ir vėl nėra progos nešvesti“, – pasakytų vienas klasikas, o mes su juo visiškai sutinkame. FACEIT.LT sveikina visus savo skaitytojus su Kalėdomis, linki linksmų švenčių ir smagių artėjančių 2013-ųjų metų, o kas netingite, galite dedikuoti dar vieną kitą gražų žodį.

 • FACEIT.LT komanda nusprendė šiek tiek pailsėti nuo informacinių technologijų ir keliauti ten, kur šilta, gera ir žiauriai brangus Internetas. Tai sulaikys mus nuo pagundų bent akies krašteliu žvilgtelėti į tai, kas vyskta IT pasaulyje. Neliūdėkite, pailsėkite ir JŪS!!!

 • Praėjusį kartą vieną iš Angry Birds serijos herojų išskraidinome merginai į Vilnių. Dabar gi norime atiduoti kitą personažą – Piktąjį Kiauliuką, kuris gali būti ne tik gražus pakabukas, tačiau ir puiki USB atmintinė. Norite laimėti? Sąlygos labai paprastos.

 • Juos žino ir dideli, ir maži, juos žaidžia ir jaunas, ir senas. Jie – Angry Birds. Žaidimas, kuris sukėlė masinę psichozę, kuriai pasidavė ir FACEIT.LT redakcija. Todėl siūlome laimėti puikų Piktą Paukštuką. Žinoma, jis nečiulbės, tačiau puikiai tiks išsaugoti jūsų duomenis. Norite laimėti?

 • „Atėjo laikas pailsėti“, – pasakė mūsų vyr. redaktorius, taigi mes taip ir padarysime: FACEIT.LT kolektyvas iškeliauja į darbinę – poilsinę kelionę. Nuo balandžio 18 d. iki pat balandžio 25 d. FACEIT.LT kris į Letargo miegą, todėl naujienų galima nesitikėti (galbūt šiek tiek, labai labai mažai).

 • Sąlygos prizui laimėti labai paprastos: užsukite į FACEIT.LT Facebook puslapį (būtinai spaudžiame „Patinka“ („Like“), suraskite žinutę „Noriu prizo !!!“, pasidalinkite („Share“) ja su savo draugais ir jau po dviejų savaičių galite gauti šią mažą dovanėlę. Nugalėtojas bus paskelbtas gegužės 1 d.