Firefox 17.0.1: problemų su šriftais pašalinimas, nauja Social API versija


Kompanija Mozilla išleido naują interneto naršyklės Firefox versiją 17.0.1. pastarasis atnaujinimas pirmiausia skirtas surastoms klaidoms ištaisyti (pastarųjų po 17.0 versijos debiuto surasta penkiolika).

Naujame leidime Mozilla specialistai ištaisė klaidą su šriftų atvaizdavimu, taip pat įdiegė pirmąją Social API versiją (pastaroji buvo pažadėta dar liepos mėnesį), ištaisytos su naujomis kortelėmis susijusios problemos; galimybė atšaukti anksčiau padarytus User Agent nustatymus, kurie sukeldavo tam tikrų problemų su kai kurių interneto puslapių atvaizdavimu ir t.t.

Nauja versija prieinama visoms suderinamoms operacinėms sistemoms – Windows, Mac OS X ir Linux. Tiems vartotojams, kurie dėl kažkokių priežasčių automatiškai negavo atnaujintos Firefox versijos, ją rekomenduojame atsisiųsti iš oficialaus kūrėjų puslapio:

  • Atsisiųsti Mozilla Firefox 17.0.1: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastų nuorodų pagalba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos