Foxconn jau surinkinėja Amazon išmaniuosius telefonus


Gandai apie tai, kad po pasirodymo planšetinių kompiuterių rinkoje el. prekybos gigantas Amazon debiutuos ir išmaniųjų telefonų segmente, buvo pasirodę ne vieną ir ne du kartus. Štai ir dabar, remdamasis šaltiniais iš Taivano kompiuterių komponentų tarpo, tinklalapio CENS žurnalistai pranešė – kompanijos Foxconn gamyklose jau renkami Amazon išmanieji telefonai.

amazon-smartphone-concept

Galbūt taip atrodys naujasis Amazon išmanusis telefonas?..

Manoma, kad mobilūs įrenginiai vartotojus pasieks 2013 m. antrame arba trečiame ketvirtyje. Kaip ir buvo galima tikėtis (Kindle Fire tapo puikiu pavyzdžiu), Amazon savo išmaniuosius telefonus pardavinės, taikydama agresyvią kainų politiką. Teigiama, kad naujasis produktas pateks į $100-200 kainos diapazoną. Tokia realizacijos schema jau pateisino save su planšetiniais kompiuteriais, tad vargu, ar Amazon keis savo taktiką. Šaltinių teigimu, kompanija Foxconn per metus pagamins maždaug 5 mln. Amazon išmaniųjų telefonų.

Lygiagrečiai pasirodė ir nauja informacija apie tai, jog el. prekybos gigantas ruošia trečios kartos planšetinius kompiuterius Kindle Fire. Jie turėtų pasirodyti 2013 m. III ketvirtyje, tiesa, šiuo atveju naujų produktų gamyba užsiims kontraktiniai gamintojai Quanta Computer ir Compal Electronics.

Vienas komentaras

  1. Evaldas parašė:

    Įmesta iPhone nuotrauka. Galbūt taip atrodys tas telefonas:D


Kitos kategorijos naujienos