Google Chrome versija 23.0.1271.97 (oficialus atnaujinimas)


Pasirodė atnaujinta Google naršyklės Chrome versija. Pastaroji skirta tokioms programinėms platformoms, kaip Windows, Mac, Linux ir ChromeFrame. Naujoji versija gali pasiūlyti išskirtinai surastų klaidų bei saugumo „skylių“ pataisymus.

google-chrome-23-0-1271-97

Galima paminėti ištaisytą klaidą, kai rodomame nustatymų ekrane „apipjaustomas“ tekstas; išspręsta problema su kai kurių diegiamų įskiepių darbu; pašalinta specifinė klaida su negalėjimu paleisti Google Chrome, pasinaudojant administratoriaus teisėmis.Be to, eilinį kartą nauja Chrome versija pasižymi atnaujintu integruotu Flash grotuvu.

Neapsiėjo ir be saugumo „skylių“ pašalinimu; tradiciškai už informaciją apie pažeidžiamumus buvo išmokėtos premijos juos radusiems asmenims. Mažiausiai trys pažeidžiamumai turėjo statusą „kritinis“, taigi primygtinai rekomenduojame įdiegti naujausią Google Chrome versiją.

  • Atsisiųsti Google Chrome 23.0nuoroda (*.exe; 0,7 MB); nuoroda (*.msi; 30 MB)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos