Google publikavo naujus skaičius apie Google+ pasiekimus


Vic Gundotra, Google viceprezidentas ir Google+ projekto vadovas, kompanijos oficialiame tinklaraštyje paskelbė naujus skaičius apie kompanijos pasiekimus socialinių tinklų srityje.

Naujausi duomenys rodo, kad daugiau nei 500 mln. Google paskyrų vartotojų atnaujino jas iki jungtinės Google+ paskyros, apie 235 mln. žmonių jau aktyviai naudojasi socialine platforma Google +1 mygtukų, personalizuotos Google paieškos, komentarų el. parduotuvėje Google Play ir kitų priemonių dėka. Savo ruožtu, pačiu Google+ aktyviai naudojasi 135 mln. žmonių.

Be atnaujintų skaičių Google anonsavo ir naują socialinės platformos galimybę – Google+ Communities. Naujas funkcionalumas yra atsakas į Facebook Groups. Bendruomenių vartotojai galės jungtis, remiantis savo pomėgiais, dalyvauti bendruose video susitikimuose ir diskusijose, taip pat tiesiogiai dalintis turiniu, pasinaudojant Google +1.

Mobiliems vartotojams paieškos gigantas dedikavo naują socialinės platformos aspektą: operacinėms sistemoms iOS ir Android bus skirta aplikacija Snapseed – speciali programa, kurios dėka bus galima redaguoti ir tobulinti fotografijų kokybę. Anksčiau šią aplikaciją kūrė ir plėtojo kompanija Nik Software, kuri dar 2011 m. gavo apdovanojimą už geriausią iPad aplikaciją. Vis tik kompanija buvo nupirkta paieškos giganto, o aplikacija Snapseed tapo prieinama ir Android, gavo integraciją su Google+, o taip pat tapo nemokama abiejų platformų savininkams.

Vic Gundrota pareiškė, jog visų Google paslaugų integracija į vieningą socialinę platformą yra viena iš prioritetinių kompanijos užduočių, o visa tai bus tęsiama tiek Interneto, tiek pagrindinių mobilių platformų lygmenyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos