Telefonas HTC M7 gali tapti pirmuoju nVidia Tegra 4 savininku


Kuo toliau, tuo daugiau gandų girdime apie aukštos klasės išmanųjį telefoną HTC M7 su 5“ įstrižainės ekranu. Šį kartą naujos informacijos pažėrė VR-Zone, kuris teigia, jog HTC naujoko debiutas turėtų įvykti 2013 m. pradžioje.

nvidia-tegra4

Be viso kito, šis mobilus įrenginys gali tapti pirmuoju (ar bent jau vienu iš pirmųjų) savo kategorijoje, kurio aparatinės įrangos pagrindu taps dar neanonsuotas procesorius NVIDIA Tegra 4. Jei viskas atsitiks taip, kaip kalbama, HTC M7 gali būti tikrai vertas konkurentas ruošiamam Samsung Galaxy S IV bei kitų kompanijų ruošiamiems flagmanams.

Priminsime, kad procesoriaus NVIDIA Tegra 4 oficialaus anonso tikimasi sulaukti sausio mėnesį įvyksiančioje vartotojiškos elektronikos parodoje Consumer Electronics Show (CES) 2013, tuo tarpu pagrindinė mobilių įrenginių prezentacija paprastai įvyksta vasario pabaigoje vykstančioje Mobile World Congress (MWC).

NVIDIA Tegra 4 procesorius šiuo metu žinomas kodiniu pavadinimu Wayne, jame bus keturi skaičiavimų branduoliai su ARM Cortex-A15 architektūra, o tai leis pakelti jo produktyvumą, lyginant su dabartiniu Tegra 3, į naują lygį. Teigiama, kad pranašumas bus stebimas ne tik skaičiavimo branduolių, tačiau ir grafikos lygmenyje. Be viso kito NVIDIA Tegra 4 dar turėtų gauti ir integruotą LTE modemą. Tokiu būdu, kitąmet turėtume pamatyti tikrai įdomią kovą mobilių įrenginių segmente.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos