HTC atsisako gaminti WP8 telefonus su dideliais ekranais


Išmanieji telefonai aktyviai didina savo sensorinių ekranų įstrižaines, tokiu būdu, sparčiai artėja prie tos ribos, kuri skiria „protingus“ telefonus nuo planšetinių kompiuterių. 5“ įstrižainės ekranu jau nieko nenustebinsi, o jei tikėti gandais, korėjiečių Samsung jau užsimojo panaudoti virš 6“ įstrižainės ekraną savo būsimame Galaxy Note III, kuris ne veltui pravardžiuojamas „planšetofonu“.

wp8-by-htc-presentation

Antra vertus, ne visų operacinių sistemų kūrėjai suteikia išmaniųjų telefonų gamintojams tokią laisvę, teigia naujienų agentūra Bloomberg. Kompanija Microsoft ne tik riboja galimų procesorių asortimentą, kurie galėtų būti panaudoti išmaniuosiuose telefonuose su Windows Phone 8, tačiau nustatė ir ekrano raiškos augimo barjerą (sąmoningai ar ne, čia jau kitas klausimas) – horizontaliai negali būti daugiau nei 720 taškų. Palyginimui: Google Android atveju leidžiami ekranai su 1080 taškais horizontalioje linijoje.

Kad visa tai 2013 metais turės ne itin linksmų kompanijai Microsoft ir jos operacinei sistemai WP8 pasekmių, rodo pirmoji „kregždutė“ – kompanija HTC. Pastarosios vadovybė priėmė sprendimą atsisakyti planų išleisti išmaniųjų telefonų su dideliais ekranais, kurie galėtų savyje priglausti Windows Phone 8. Esant dabartiniams apribojimams, nustatytiems ekrano raiškai, HTC atstovų teigimu, panašūs produktai negalės sėkmingai varžytis su Android turinčiais sprendimais. Tokiu būdu, reikia suprasti, kad aukščiausio lygio segmente vienu gamintoju iš Windows Phone stovyklos bus mažiau, tad nuo šiol Microsoft galės remtis tik Nokia ir Samsung.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos