Intel Haswell procesoriai bus pristatyti balandžio pabaigoje?


Skaičiuojame jau paskutines 2012 kalendorinių metų dienas, taigi naujienose vis dažniau minimos naujovės, kuriuos prekyboje debiutuos kitais metais. Pavyzdžiui, vieno žingeidaus kinų tinklalapio dėka jau galima įsivaizduoti apie tai, kokios bus pirmosios bangos Intel Haswell procesorių specifikacijos.

Haswell-Core-i7-and-i5-CPU-Specs

Iki šiol buvo žinoma, kad šie procesoriai kompanijos Intel bus pristatyti ne anksčiau kaip 2013 m. II ketvirtyje. Vis tik, duodamas interviu tinklalapio KitGuru žurnalistams, kompanijos ASRock vykdomasis direktorius tarp kitko pranešė, jog Haswell procesorių anonsas įvyks kitų metų balandžio mėnesio pabaigoje. Žinoma, naujos architektūros Intel sprendimų pasirodymo data gali būti ne kartą pakoreguota, tačiau reikia pripažinti, kad tikrai seno Intel partnerio paatviravimai (ir iš gana aukšto lygio vadovybės pusės) galima laikyti pakankamai patikima informacija, kalbant apie procesorių giganto planus.

Kartu ASRock vadovas pranešė, jog 2013 metais kompanija ketina išleisti maždaug 9 mln. motininių plokščių. „Apsidrausti“, pasitelkiant nešiojamus kompiuterius ir planšetes, kompanija neplanuoja, ketindama būti ištikima savo tradicinėms vertybėms. Entuziastų, žaidimų ir spartinimo gerbėjų norai taip pat bus vienas iš esminių kriterijų, į kuriuos ASRock atsižvelgs, kurdama savo būsimas motinines plokštes.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos