iPhone 5 pasirodymas privertė HTC pakoreguoti 2013 m. planus


Išmaniojo telefono iPhone 5 pasirodymas (kaip visada, tapęs dar vienu Apple bestseleriu) privertė taivaniečių kompaniją HTC pakeisti savo 2013 m. planus, susijusius su naujų išmaniųjų telefonų debiutu.

Taivaniečių gamintojui teko atsisakyti kai kurių naujų modelių, praneša resursas DigiTimes. Apie planų pasikeitimą nurodo ir komponentų užsakymų sumažėjimas. Be to, buvo pakoreguoti ir kitais metais planuotų realizuotų išmaniųjų telefonų kiekiai bei jų realizavimo augimo prognozės, kurios susitraukė praktiškai dvigubai: jei anksčiau 2013 m. HTC planavo tiekimą padidinti 20-30%, tai dabar šis rodiklis sumenko iki 10-15%.

HTC-Flyer-presentation

Neseniai prekyboje pasirodę HTC išmanieji telefonai su operacine sistema Windows Phone 8 perkami daug prasčiau, nei buvo planuota, tuo tarpu konkurentai iPhone 5 ir Samsung Galaxy S III ir toliau demonstruoja puikų pardavimų lygį. Be to, taivaniečių kompanija jaučia nemažą spaudimą iš kinų gamintojų pusės, kurie išleidžia daugybę patrauklių išmaniųjų telefonų už tikrai patrauklias kainas. kompanijai HTC būsimi  2013 m. yra labai svarbūs, jei tikėti jų atstovų pareiškimais. Juk jei kompanija nesugebės pristatyti patrauklią ir galinčią su bet kuo konkuruoti mobilių įrenginių liniją, kuri galėtų konkuruoti aukščiausiame lygmenyje, HTC laukia tikrai didelės problemos

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos