Kinų pogrindininkai klonavo Samsung Galaxy Note II


Smulkieji kinų elektronikos gamintojai ir toliau laikosi savo nuoseklios pozicijos – kam kurti savo, jei galima klonuoti sėkmingų įrenginius ir užsidirbti iš panašumo. Pavyzdžiui, jei pasirodo koks nors išmanusis telefonas ir jis itin sparčiai išpopuliarėja, tai kinų klono pasirodymas – tai tik dienų (o gal net ir valandų) klausimas. Sukurta jau ne vienas iPhone kopija (apie vieną jų rašėme mūsų apžvalgose), iš kurių turbūt labiausiai išsiskyrė iPhone dujinės viryklės. Tačiau šį kartą „pasisekė“ Apple konkurentui Samsung, kurio Galaxy Note II sulaukė savosios „avelės Dolly“.

star-s7180-01

Kaip dažniausiai rodo praktika, kinų kopija nusileidžia techniniais parametrais, nors beveik idealiai atkuria išorinę išvaizdą. Taigi naujadaras gavo Star S7180 pavadinimą (beje, ant dėžutės puikuojasi Android Note II pavadinimas), jis turi 5,5“ įstrižainės sensorinį qHD raiškos ekraną , dviejų branduolių MediaTek MT6577 procesorių, 1 GB operatyvios atminties, 4 GB talpos integruotą duomenų  kaupiklį. Nugarinėje dalyje yra 8 MP raiškos kamera, priekyje – 0,3 MP raiškos.

star-s7180-02

Išmanusis klonas dirba su operacine sistema Android 4.1.1 Jelly Bean, vartotojai turi visas „root“ teises, taigi visi norintys galės pasinaudoti naujojo mobilaus įrenginio galimybėmis. Beje, Star S7180 jau pasirodė prekyboje, o jo pirkėjus pamalonins maža kaina – naujokas parduodamas už maždaug 170 JAV dolerių (~ 460 lt). Beje, apie firminio S Pen rašiklio kloną nieko nekalbama, tačiau žinant kinų pomėgius, galima tikėtis, kad rašikliui skirtą erdvę telefono viduje užims skaitmeninės TV antena.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos