RBC Capital Markets jau laukia greito iPad mini 2 anonso


ipad-mini

Jei tikėti analitikų iš RBC Capital Markets ataskaita, mikroschemų gamintojai jau pasiruošę antros kartos planšetinio kompiuterio iPad mini pasirodymui.

Analitikas Doug Freedman, kuris šiuo metu yra Kinijoje ir lanko puslaidininkių mikroschemų gamintojus, paliko ne visiškai aiškų pranešimą apie naująjį Apple planšetinį kompiuterį: „Antros kartos iPad mini jau tuoj pasirodys, ir jo tiekimo gali užsiimti keli nauji gamintojai, tame tarpe užsakymus gali gauti ir TXN“.

„Jau tuoj pasirodys“, panašu, gali reikšti, jog Apple jau ruošiasi masinei naujos kartos iPad mini gamybai, o pats planšetinis kompiuteris gali pasirodyti žymiai anksčiau, nei kompanija iš Kupertino laikosi savo metinio produktų atnaujinimo intervalo. Galbūt Apple skuba greičiau pristatyti Retina versiją, kadangi dabartinio iPad mini ekranas sulaukė itin daug priekaištų.

Greito iPad 3 į iPad 4 atnaujinimo pavyzdys gali sufleruoti, kad Apple, visai tikėtina, gali pakartoti tokį žingsnį, tačiau atsižvelgiant į nuolat egzistuojantį iPad mini deficitą, greito atnaujintos versijos pasirodymo tikėtis yra dar labai anksti. Minėta kompanija TXN nurodo, kad tai yra kompanija Texas Instruments, kuri praeityje jau tiekė komponentus iPad, įskaitant mikroschemas, atsakingus už korektišką sensorinių ekranų darbą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos