LG flagmano Optimus G2 preliminarios specifikacijos


Gandai apie būsimą kompanijos LG išmanųjį telefoną – flagmaną Optimus G2 Internete cirkuliuoja jau nuo lapkričio mėnesio. Pagrindiniu gandų momentu tapo 2013 m. pradžioje numatytas anonsas bei ekranų su Full HD raiška pasaulinė invazija.

P. Korėjos spaudoje vakar pasirodė nauji duomenys apie šį išmanųjį telefoną. Kaip visada, informaciją nutekino „anoniminiai, tačiau patikimi šaltiniai“. Taigi remiantis naujais duomenimis, LG Optimus G2 turėtų įvykti 2013 m. pirmoje pusėje, o tai vis dar palieka erdvės galybei spekuliacijų. Kiek detaliau kalbama apie ekraną, kuris neva bus 5,5“ įstrižainės (kai kurie gandai kalba apie 5“), o jo gamyba užsiims LG Display. Tokiu būdu, po truputį įgyvendinami planai dėl glaudesnio bendradarbiavimo tarp padalinių, kurie užsiima komponentų aukščiausio lygio LG išmaniesiems telefonams gamyba, apie tai LG kalbėjo dar prieš porą mėnesių.

Kalbama, kad naujajame LG flagmane bus naudojamas galingiausias Qualcomm procesorius Snapdragon S4 Prime (MSM8974), turintis keturis skaičiavimų branduolių ir dirbantis 2.0 GHz taktiniu dažniu. Grafikos posistemės vaidmenį atliks gerai pažįstamas Adreno 320. Apie operatyvios atminties kiekį tikslių duomenų nėra, tačiau jei 2013 metų flagmanas neturėtų 2 GB, tai būtų mažų mažiausiai nepadoru. Integruoto duomenų kaupiklio talpa sudarys 32 GB, erdvę duomenims bus galima padidinti, pasitelkus microSD atminties kortelę.

Teigiama, kad nugarinėje dalyje rasime 13 MP raiškos kamerą su BSI sensoriumi, autofokusavimo sistema ir LED blykste. Iš kitų specifikacijų galima paminėti 4G LTE palaikymą, taip pat operacinę sistemą Android 5.0 Key Lime Pie. Beje, pastarosios debiutas laukiamas gegužės 15 – 17 d., kai vyks renginys Google I/O 2013, taigi jei LG Optimus G2 gaus būtent šią Android versiją, išmaniojo telefono debiuto rinkoje reikėtų laukti 2013 m. gegužės antroje pusėje arba birželio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos