Mass Effect ketvirtoji dalis pasirodys po kelių metų


Kompanija Bioware šiek tiek užsiminė apie veiksmo žaidimo Mass Effect ketvirtos dalies ateitį, o apie tai mums suskubo pranešti žaidimų portalas Eurogamer.

Mass-Effect-3-screen

Deja, bet į ketvirtą dalį niekas Komandoro Šepardo leisti nesiruošia…

Pirmieji gandai apie pratęsimą pasirodė dar šių metų rudenį, tačiau vakar trečios dalies prodiuseris Mike Gamble pareiškė, jog Mass Effect IV jau pradedama kurti, tačiau yra labai ankstyvojoje stadijoje. Taigi per artimiausius du metus nieko naujo šioje serijoje nepasirodys. „Kol kas mūsų planuose numatyta 2014 metų pabaiga – 2015 metų vidurys“, – paaiškino M. Gamble. „Negaliu pasakyti tiksliau, kadangi pilnavertis darbas prasidėjo tik prieš porą mėnesių“.

Palaikomų platformų sąrašas neaiškus, tačiau įvardintas laikotarpis savaime užsimena apie naujos kartos žaidimų konsoles. Be to, kūrėjai mano, jog tarp jų gali atsirasti vietos ir Wii U. Apie siužetą, aišku, nepasakyta nė žodžio: kūrėjai vis dar sprendžia – daryti priešistorę ar serijos pratęsimą. Galima pasakyti tik viena: komandoro Šepardo mes daugiau nepamatysime. „Jo istorija baigėsi trečioje dalyje“, – eilinį kartą pakartojo BioWare atstovas.

Porą žodžių M. Gamble pasakė ir apie praėjusius žaidimus. Taigi daugelio žaidėjų režimas turėjo atsirasti dar antroje dalyje, tačiau tam skirto varikliuko kūrimas užsitęsė ir pasirodė tik su trečiąja dalimi. Galų gale, paskutiniosios serijos pabaiga neva neturėjo nieko bendra su tuo, kad sukėlė tiek daug žaidėjų pasipiktinimo. „Iš pradžių mes planavome kovą su bosu – Vaiduokliu, kuris buvo neatpažįstamai pakeistas“, – šiek tiek pamojavo kumščiais po muštynių ponas prodiuseris.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos