Microsoft aiškiai parodė, kad naudotis Windows 8 yra paprasta


Labai dažnai girdimos kalbos, kad Windows 8 yra išmušanti iš vėžių, nors didžioji dalis priekaištų dažniausiai susiję su tuo, kad nėra įprasto Start mygtuko. Windows kompiuterių pirkėjai parduotuvėse dažnai su nuostaba žvelgia į nešiojamus kompiuterius su neaiškiomis plytelėmis vietoj įprasto darbastalio. Tačiau panašu, kad kompanija Microsoft surado būdą paaiškinti visiems, kad Windows 8 iš tikrųjų yra labai paprasta. Tokia paprasta, kad ja gali naudotis net vaikai.

Vaizdo klipas įrašytas vieno iš Microsoft padalinių (kalbama apie parduotuvę Portugalijos sostinėje Lisabonoje), čia vaikas moko susirūpinusius pirkėjus darbo su Windows 8 pagrindų, paprastai aiškindamas, kad nauja Microsoft operacinė sistema ne tik nesudėtinga, tačiau gali pasiūlyti ir naujas patogias funkcijas, kurias ypač įvertins kompiuterių su sensoriniais ekranais savininkai. Tereikia tik trupučio laiko priprasti prie naujovių.

Vaizdo klipo pabaigoje galima pamatyti gana linksmą sceną, kai berniuką vis tik netikėtai užklumpa klausimas, kiek gi reikia operatyvios atminties, kad į asmeninį kompiuterį būtų galima įdiegti Windows. Jaunasis instruktorius teigia, kad negali atsakyti į klausimą, taigi kviečia į pagalbą kolegę, kuriai metų ne daugiau, nei jam pačiam.

Reikia pripažinti, kad Microsoft aiškiai bando naujus metodus, kurie padėtų išpopuliarinti naują programinę platformą, o ši tikrai nėra tokia sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Štai naujai „iškepta“ Microsoft Windows padalinio prezidentė Julie Larson-Green neseniai pareiškė, kad norint susipažinti su visomis naujomis Windows 8 funkcijomis, daugumai vartotojų tai užima ne daugiau kelių savaičių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos