Microsoft SkyDrive vartotojų skaičius perkopė 200 mln.


Kurdama vieningą ekosistemą, korporacija Microsoft aktyviai plėtoja savo „debesų“ sprendimus, tarp kurių svarbią vietą užima SkyDrive. Per paskutinius keletą mėnesių jos vartotojų skaičius augo tikrai sparčiai – oficiali statistika teigia, jog ja jau naudojasi virš 200 mln. žmonių. Vis daugiau ir daugiau prisijungia prie SkyDrive, kadangi pastaroji „debesų“ tarnyba diegiama į įvairiausius Microsoft bei jos partnerių produktus, dirbančius Windows 8 ir Windows Phone 8 pagrindu.

skydrive

Šiuo metu mes darbuojamės , kad apjungtume Windows Live Mesh ir SkyDrive į vieningą tarnybą, aplikacijų rinkinį ir programinės įrangos kūrėjams skirtą API. Taigi mes darome tikrai didelius žingsnius, plėtojant SkyDrive – nuo atskiro Interneto puslapio (SkyDrive.com), sukurto prieš metus, iki visame pasaulyje prieinamos ir universalios failų saugojimo „debesų“ talpyklos su nauju, HTML 5 pagrindu sukurtu puslapiu, taip pat aplikacijomis, skirtomis Windows, Windows Phone, Android, iPhone, iPad ir dabar jau Xbox 360”, – pažymėjo Microsoft produktų vadybininkas David Kornfield.

Korporacija iš Redmondo taip pat pranešė, jog “senuko” Windows Live Mesh palaikymas bus nutrauktas 2013 metų pradžioje, tad visiems šios tarnybos vartotojams rekomenduojama pereiti prie SkyDrive.

Vienas komentaras

  1. Nepatenkintas parašė:

    Nu nieko sau!!!


Kitos kategorijos naujienos