Pasirodė dokumentinis filmas apie Minecraft


Žaidimų portalas Joystiq pranešė, kad prekyboje pasirodė dokumentinis filmas „Minecraft: The Story of Mojang“. Premjera įvyko gruodžio 22 d., o pirmaisiais žiūrovais tapo Xbox Live vartotojai, kurie privalėjo turėti „auksinę“ paskyrą. Dokumentinį filmą turėjo garbės matyti JAV, D. Britanijos, Airijos, Belgijos, Portugalijos, Austrijos, Prancūzijos, Suomijos ir Švedijos gyventojai.

Šiuo metu filmą galima įsigyti už $20. Pirmosios 7 tūkst. kopijų buvo su išskirtine pakuote, taip pat kodu, kuris leidžia parsisiųsti HD 720p kokybės skaitmeninę versiją. Dokumentinis filmas pasakoja apie tai, kaip susiklostė žaidimo kūrėjo Markus Persson gyvenimas po to, kai projektas 2011 m. tapo populiarus visame pasaulyje. Čia taip pat paliečiama tame apie savo žaidimų studijos kūrimo privalumus ir trūkumus.

Priminsime, kad šiandien visame pasaulyje yra parduota apie 17,5 mln. Minecraft kopijų, o žaidimo populiarumas neblėsta iki šiol, taigi galima kalbėti apie tikrai sėkmingą projektą, kuris įrodė, kad kai kada reikalinga gera idėja ir išpildymas, o ne stulbinanti 3D grafika.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos