MMO žaidimas The Secret World tapo sąlyginai nemokamas


Šių metų liepos mėnesį pasirodęs žaidimas The Secret World daugiau nereikalaus iš žaidėjų kas mėnesį mokėti abonentinį mokestį, kadangi kūrėjai nusprendė panaudoti sąlyginai nemokamo platinimo modelį (Free-2-Play), praneša žaidimų portalas Videogamer.

The-Secret-World

Nors abonentinis mokestis ir neprivalomas, tačiau niekas žaisti vis tiek nesiveržia…

Žaidimą sukūrusi kompanija Funcom suteikė vartotojams pasirinkimą – išsaugoti mokamą prenumeratą arba žaisti be jos. Atsisakę dosnaus pasiūlymą, jūs išsaugosite prieigą prie viso žaidimo turinio be jokių apribojimų, o tai yra ir klasės, ir lokacijos, misijos bei visa ginkluotė.

Ir toliau panorę mokėti abonentinį mokestį gaus eilę privalumų: „amžiną akseleratorių“, kuris tam tikram laikui padidins jūsų gaunamą patirtį, kas mėnesį gaunamus taškus už $10, kuriuos bus galima išleisti žaidimo viduje esančioje parduotuvėje, juo labiau, kad bus pasiūlytos ir nuolaidos, taip pat unikalius daiktus. Priminsime, kad kas mėnesį abonentinis mokestis kainuoja $14,99.

Manoma, kad tokiu būdu Funcom ne tik išsaugos nuolat mažėjančių žaidėjų bazę, tačiau patrauks ir naujus vartotojus, kurie galbūt apskritai nebuvo išbandę šio projekto. Užbirbti projekto kūrėjai ketina iš papildomo turinio pardavimo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos