Nauja Google biudžetinė planšetė gali būti ne tokia jau ir pigi


Įkyrūs gandai bando mums įpiršti mintį, kad kompanija ASUS ketina išleisti naują planšetinį kompiuterį su 7“ įstrižainės ekranu, kuris bus skirtas Kinijos rinkai ir kainuos vos $99 (~ 265 lt). Kalbama, kad naujasis produktas gaus kompanijos VIA procesorių su ARM Cortex-A9 architektūra. Dabar galime drąsiai sakyti, kad ASUS jau turi patirties, gaminant pigias planšetes, kadangi būtent ši kompanija aprūpina paieškos gigantą Google planšetiniu kompiuteriu Nexus 7, JAV rinkoje kainuojančiu $199 (~ 530 lt), o mūsų šalyje – apie 830 litų.

Google Nexus 7 pristatomas konferencijoje Google I/O 2012

Google Nexus 7 pristatymas konferencijoje Google I/O 2012

Taivaniečių tinklalapis DigiTimes teigia, kad naujas 7“ ekraną turėsiantis Google ir ASUS kūrinys rinką pasieks bendromis pastangomis. Komponentų tiekėjų sąraše gali atsirasti sensorinių ekranų gamintojas O-Film Tech, kuris naudoja technologiją GFF, leidžiančią sumažinti ekrano storį, o kartu ir savikainą.

Teigiama, kad naujojo planšetinio kompiuterio, kuris Kinijoje debiutuos 2013 m. I ketvirčio pabaigoje ar II ketvirčio pradžioje, kainą vargu, ar pavyks išlaikyti ties $99 riba. Tikėtina, kad rinkos kaina bus diapazone nuo $129 iki $149. Pirmąją partiją sudarys maždaug 500 – 600 tūkst. vienetų. Neatmetama galimybė, jog planšetė pasirodys ir už Kinijos ribų. Prognozuojama, kad I ketvirtyje planšetė gali nepasirodyti dėl tradiciškai menkos sezoninės paklausos, antra vertus, vasario mėnesį kinai švenčia savo Naujuosius metus, taigi planšetė gali tapti nebloga šventine dovana. Bet kokiu atveju, 2013 m. II ketvirtyje mes tikrai turėtume pamatyti, ką mums paruošė specialistai iš ASUS ir Google.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos