Nauja informacija apie papildymą Skyrim: Dragonborn


Prieš pat DLC Dragonborn, skirto žaidimui The Elder Scrolls 5: Skyrim, debiutą internete pasirodė nauja informacija apie papildymo turinį. Ja pasidalino anonimu panorėjęs išlikti testuotojas, kuris viską papasakojo resurso The Out Housers žurnalistams.

Kaip ir buvo kalbama anksčiau, papildyme Dragonborn vartotojai iš tikrųjų galės „pajodinėti“ ant drakonų. Žaidime bus netgi specialus pasiekimas DragonRider, kuris bus duodamas už tai, kad žaidėjas prisijaukino ir sugebėjo paskraidyti ant penkių drakonų. Kol kas tiksliai nežinoma, kaip toli herojus galės skraidyti ant sparnuotos reptilijos.

Papildyme bus galima įsigyti dar vieną namą, kuris yra už Skyrim ribų. Šaltinių teigimu, naują siužetinę liniją galima įveikti per 10 valandų. Vis tik informaciją pateikęs testuotojas po Dragonborn bėgiojo daugiau nei 30 valandų, tačiau jo taip ir nebaigė žaisti. Be pagrindinio galvosūkio kūrėjų bus paruošta ir šalutinių misijų. Pavyzdžiui, užduotį Ebony Warrior bus galima pradėti vykdyti pasiekus tik 81 lygį.

Žaidimą taip pat paįvairins eilė naujų šūksnių. Cyclone dėka bus galima sukurti sūkurį. Battle Fury gebėjimas  padidins sąjungininko jėgą. Galingiausiu šūksniu taps Dragon Aspect – jis apsiaus herojų šarvais, padarytais iš drakono žvynų, padidins jo galią sužeisti artimoje kovoje bei visų kitų šūksnių jėgą. Nauja galimybė leis prisišaukti į pagalba senolį Dragonborn, jei tik žaidėjo sveikata nukris žemiau nurodytos ribos. Vis tik Dragon Aspect bus galima naudoti tik kartą per dieną.

Priminsime, kad nuo gruodžio 4 d. nauju Skyrim papildymu gali mėgautis tik XBOX 360 konsolių savininkai, tuo tarpu PC ir PS3 platformos DLC Dragonborn gaus tik 2013 m. pradžioje.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos