Naujos kartos iPad mini vis tik gaus Retina ekraną


Nors planšetinis kompiuteris iPad mini visai neseniai debiutavo eilė pasaulio šalių, Apple jau darbuojasi prie naujos kartos kompaktiškos planšetės versijos. Jei  tikėti taivaniečių šaltiniais, kompanijos iš Kupertino inžinieriai rimtai sumąstė likviduoti vieną iš savo produktų silpnų vietų – sąlyginai neaukštos raiškos ekraną (pastarasis šiuo metu yra 7,95“ įstrižainės ir 1024 x 768 taškų raiškos, o tai sudaro 163 ppi).

iPad_mini

Nors panašus rodiklis yra visai normalus tikrai kompaktiškam sprendimui, visa tai aiškiai nublanksta prieš trečios ir ketvirtos kartos didžiųjų iPad Retina ekranus, kurių 9,7“ ekranų raiška sudaro 2048 x 1536 taškų (264 ppi), jau nekalbant apie pasirodžiusius išmaniuosius telefonus su Full HD ekranais. Tokiu būdu, visai nestebina kompanijos Apple, kuri stengiasi pirmoji įdiegti pažangiausius sprendimus, ketinimai suteikti antros kartos iPad mini naują Retina ekraną, kuris jau naudojamas tiek iPad, tiek ir iPhone.

Akivaizdu, kad modernizacija privers atkreipti dėmesį į energijos suvardijimo lygio padidėjimą, tad galima tikėtis ne tik talpesnės baterijos, bet ir kiek storesnio korpuso, taigi ir kiek ūgtelėjusio svorio. Kaip bus iš tikrųjų, pamatysime tik kitais metais.

Lygiagrečiai šaltinis pranešė ir apie naujos kartos „didįjį“ iPad. Teigiama, kad jis bus lengvesnis, kadangi Apple panaudos naują technologiją, kuri leidžia įdiegti LED šviesos šaltinį vietoj dviejų. Kartu greičiausia šiek tiek padidės ir baterijos darbo laikas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos