Pristatyti nauji „Logitech“ priedai „Apple“ įrenginiams


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

2012 m. gruodžio 12 d. — „Logitech“ pristato du naujus „Apple“ gaminių priedus: belaidę klaviatūrą „Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard“, skirtą „Mac“ kompiuteriams, „iPad“ planšetėms ir „iPhone“ telefonams, bei lietiminį kilimėlį „Logitech Rechargeable Trackpad“, kuris tradiciniais valdymo judesiais „Mac“ kompiuteriuose leidžia naudotis dar patogiau.

Kiekvienas iš šių naujų „Logitech“ produktų suteikia daugiau laisvės tam, kaip jūs naudojatės ir valdote savo mėgiamus „Apple“ įrenginius. „Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard“, kaip ir anksčiau pasirodžiusi bei didelio susidomėjimo spėjusi sulaukti klaviatūra „Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“, yra aprūpinta „Easy-Switch“ technologija, leidžiančia keisti kartu su klaviatūra naudojamą įrenginį vos vieno mygtuko spustelėjimu.

O pasitelkus lietiminį kilimėlį „Logitech Rechargeable Trackpad“ galima patogiai naudotis tradicinėmis operacinės sistemos „Mac OS“ atpažįstamomis lietimų ir judesių kombinacijomis. Bet kokį veiksmą sklandžiai atlikti padės glotnus šio kilimėlio paviršius.

„Naujieji „Logitech“ produktai yra sukurti atsižvelgiant į tai, ką žmonės dažniausia veikia su savo „Mac“, „iPad“ ar „iPhone“, šie priedai padeda įrenginiais naudotis paprasčiau bei patogiau, – sako „Logitech“ viceprezidentas prekės ženklo plėtrai Mike’as Culveris. – Sukurti remiantis „Logitech“ patirtimi gaminant aukštos kokybės produktus, ir klaviatūra, ir lietiminis kilimėlis išsiskiria formos estetika, kuri papildys „Apple“ įrenginius“.

„Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard“

Naujoji „Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard“ vienu metu gali būti susieta su trimis „Apple“ įrenginiais, konkretus įrenginys pasirenkamas mygtuko spustelėjimu. Ši klaviatūra turi „Mac“ kompiuterių vartotojams pažįstamą klavišų išdėstymą, todėl tokius mygtukus kaip komandų, ekrano šviesumo reguliavimo ar „Mission Control“ galima rasti jiems įprastose vietose. O iš aliuminio pagamintas klaviatūros korpusas atitinka originalųjį „Apple“ įrenginių dizainą, taip ši klaviatūra tampa derančiu priedu prie „Mac“ kompiuterio ar „iPhone“ telefono.

Be išskirtinio dizaino ji siūlo ir maksimalias lankstaus darbo ypatybes. Ryškus klavišų simbolių apšvietimas padės juos nesunkiai įskaityti net ir silpnoje šviesoje ar visiškoje tamsoje. Taip su šia klaviatūra bus galima spausdinti bet kokioje aplinkoje. Be to, reaguodama į aplinką „Logitech“ klaviatūra automatiškai įjungs mygtukų apšvietimą, kai rankos prie jos priartės bei parinks optimalų apšvietimo intensyvumą priklausomai nuo išorinės šviesos.

„Logitech Rechargeable Trackpad“

Lietiminis kilimėlis „Logitech Rechargeable Trackpad“ palaiko daugybinių taškų lietiminį valdymą, tad jame galima atlikti spragtelėjimo, vilkimo, nustūmimo, išdidinimo ir kitus judesius. O žemo profilio korpusas ir glotnus stiklo paviršius naudojantis šiuo kilimėliu primena planšetinio kompiuterio valdymo patirtį.

Dėl didesnio paviršiaus ploto už įprasto kompiuterio jutiklinį laukelį „Logitech“ kilimėlis leidžia patogiau atlikti įvairius „Mac OS“ sistemos palaikomus gestus bei sklandžiai dirbti sistemos aplinkoje. Šis kilimėlis taip pat turi itin tikslius judesio jutiklius, o jo paviršius yra atsparus pirštų atspaudams ir įbrėžimams.

Įkrauti „Logitech“ kilimėlio bateriją galima jį prijungus prie USB jungties, kol vyksta įkrovimas, kilimėliu galima naudotis. Visiškai įkrautas kilimėlis veikia iki vieno mėnesio, o taupyti baterijos energiją padeda įjungimo/išjungimo mygtukas. Per „Bluetooth“ ryšį veikiantis kilimėlis gali funkcionuoti iki 10 m atstumu nuo kompiuterio.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard“ ir „Logitech Rechargeable Trackpad“ Europoje turėtų pasirodyti 2013-ųjų sausį, jų rekomenduojama pardavimo kaina yra atitinkamai 99,99 euro (345 litai) ir 69,99 euro (240 litų).

Nuotraukos ->>

# # #

Prekės ženklas „Logitech“, „Logitech“ logotipas ir kiti „Logitech“ prekių ženklai priklauso kompanijai „Logitech“. Visi kiti čia minimi prekių ženklai atitinkamai priklauso jų savininkams. Daugiau informacijos apie kompaniją „Logitech“ ir jos gaminamus produktus galima rasti internete adresu www.logitech.com

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos