Naujos GTA 5 nuotraukos: rykliai, naikintuvai ir povandeniniai laivai


Kompanija Rockstar Games dabar jau drąsiai kalba apie darbus prie potencialaus hito Grand Theft Auto V (GTA V), kuris skirtas žaidimų konsolėms XBOX 360 ir PlayStation 3. Nors taip pat yra didelė tikimybė, kad turėsime ir PC platformai skirtą versiją, vis tik kūrėjai gali ir neatsižvelgti į įvairaus plauko peticijas, kuriomis serijos gerbėjai reikalauja penktos dalies ir asmeninių kompiuterių savininkams.

GTA-5-cover

Kad būtų nuolat pakurstomos aistros ir palaikomas ažiotažas, Rockstar Games vėl publikavo seriją naujų nuotraukų, kurios demonstruoja tikrai turtingą kuriamo žaidimo virtualų pasaulį, o kartu turime galimybę pamatyti ir tris projekto herojus. Nors 2013 m. metų projektui grafika nėra stulbinanti (deja, to neleidžia dabartinės kartos konsolės), tačiau reikia tikėtis, jog PC versija būtinai pasirodys, o ji turės visus reikiamus patobulinimus grafikos srityje, kaip tai daro eilė garsių studijų.

Beje, apie tikslią GTA 5 pasirodymo datą galima spręsti ne iš kūrėjų užuominų, tačiau iš el. prekybos giganto Amazon pateiktos informacijos. Pastaroji kompanija prie tokio pobūdžio projektų paprastai nurodo abstrakčią datą, tačiau Grand Theft Auto V atveju savo laiku buvo aiškiai užfiksuota 2013 m. kovo 26 d., o visiems žaidimą rezervavusiems jau išsiųsti laiškai su šia džiugia žinia. Pastaroji diena yra ketvirtadienis, o JAV tai laikoma laiminga naujų produktų debiuto savaitės diena. Reikia tikėtis, kad ji tokia bus ir Rockstar Games.

gtav_01_big

gtav_02_big

gtav_03_big

gtav_04_big

gtav_05_big

3 komentarai (-ų)

  1. BigR parašė:

    Bus didžiausias pravalas jei nebus žaidimo versijos skirtos asmeniniams kompiuteriams.


Kitos kategorijos naujienos