Nokia per mėnesį realizuoja tik 600 tūkst. Lumia 920


Išmanusis telefonas Nokia Lumia 920 nuo pat debiuto momento buvo gana šiltai priimtas publikos. Mobilus įrenginys gavo 4,5“ įstrižainės ekraną, su kuriuo galima dirbti net ir dėvint pirštines, taip pat naujausią operacinę sistemą Windows Phone 8, taip pat palaiko bevielio baterijos įkrovimo galimybę. Vis tik naujasis suomių gamintojo flagmanas daugelyje šalių labai retai sutinkamas prekyboje.

Nokia-Lumia-920-Stephen-Elop

Šaltinių teigimu, viso to priežastimi gali būti ne tik didelis išmaniojo telefono populiarumas, tačiau ir nedidelės Lumia 920 partijos, kurias Nokia tiekia mažmeninės prekybos tinklams bei mobiliojo ryšio operatoriams, taip bandydama palaikyti ažiotažą ir didelę paklausą. Ir štai dabar iš vienos kompanijos gamyklos pasklido informacija, kad Nokia per mėnesį pagamina vos 2 mln. Lumia išmaniųjų telefonų apskritai.

Pranešama, kad per dieną pagaminama apie 20 000 flagmanų Nokia Lumia 920, apie 25 000 – išmaniųjų telefonų Lumia 820, o taip pat 20 000 telefonų Lumia 620. Tokiu būdu, paprasta aritmetika leidžia sužinoti, jog per mėnesį suomių gamintojas išleidžia apie 600 000 išmaniųjų telefonų Lumia 920, o tai tikrai nėra pakankama dideliam vartotojų poreikiui patenkinti, jei jis toks tikrai egzistuoja. Ką tokiomis ribotomis partijomis bando pasiekti  ties finansine praraja esanti kompanija Nokia, kol kas nelabai aišku. Reikia tikėtis, kad suomių gamintojo vadovybė žino, ką daro.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos