Nokia gali parodyti planšetę su Windows RT parodoje MWC 2013


Kaip jau galėjome įsitikinti, išmaniųjų telefonų segmente kompanijos Nokia reikalai klostosi ne pačiu geriausiu būdu – kompanijos rinkos dalis vien per 2012-uosius sumažėjo nuo 16% iki 5%.

Už ko dar gali užsikabinti suomių kompanija, kai iš jai artimas verslo sektorius sėkmingai absorbuoja ne tik išmaniuosius telefonus, tačiau ir planšetinius kompiuterius? Žinoma, kad lieka tik planšetiniai kompiuteriai – sritis, kurią suomių gamintojas „sėkmingai“ vėluoja įsisavinti. Šia temą „pasikinkė“ taivaniečių puslapis DigiTimes, kuris reanimavo idėją, teigiančią, jog Nokia ruošia planšetinį kompiuterį su operacine sistema Windows RT.

Nokia planšetinio kompiuterio su operacine sistema Windows konceptas

Nokia planšetinio kompiuterio su operacine sistema Windows konceptas

Suprasdama, kad firminis Microsoft planšetinis kompiuteris Surface su Windows RT vis dar negali pasigirti dideliu populiarumu, Nokia taip pat negali apsispręsti dėl savo planšetinio kompiuterio tiražo dydžio, tačiau darbai vyksta – aktyviai bendradarbiaujama su kampanijomis Qualcomm ir Compal Electronics, jau nekalbant apie pačią Microsoft. Pirmoji iš minėtų kompanijų Nokia planšetei duos procesorių Snapdragon S4, o įrenginių gamyba užsiims Compal. Tikimasi, kad Nokia produktas gaus 10“ įstrižainės sensorinį ekraną.

Šaltinių teigimu, planšetinio kompiuterio demonstracija turėtų įvykti parodoje MWC 2013, kuri vyks vasario mėnesio pabaigoje Barselonoje (Ispanija). Tiesa, kalbėti apie Nokia planšetės su Windows RT pasirodymą rinkoje kol kas ankstoka, taigi teks palaukti kitų metų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos